Menu Zamknij

Miło nam poinformować Was o kolejnych etapach rozwoju firmy Nowatermia!

 

Z dniem 01.08.2023 powitaliśmy w zespole nowego specjalistę.

Absolwentka kierunku Inżynieria Środowiska na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej. Dodatkowo ukończyła studium podyplomowe – Budownictwo energetyczne i pasywne oraz ocena energetyczna budynków – na tym samym wydziale. Od ponad 12 lat związana z branżą pomp ciepła. Osoba z dużą wiedzą i doświadczeniem… Ewelina Skibińska, jako specjalistka ds. wsparcia sprzedaży, będzie razem z kierownikiem regionu II, wspierała naszych Partnerów z zachodniej części Polski.

Areną do tego wydarzenia była sala konferencyjna w budynku Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego przy ul. 28 Czerwca 1956 roku 406 w Poznaniu, gdzie odbyło się uroczyste otwarcie nowego oddziału firmy Nowatermia. W tym szczególnym dla nas dniu, swoją obecnością zaszczycili nas czołowi Partnerzy z Poznania i okolic, więc w  doborowym towarzystwie świętowaliśmy nasz wspólny sukces.

Doskonała lokalizacja oraz infrastruktura obiektu, w którym od teraz znajduje się nasze biuro, umożliwi nam lepszy kontakt z Partnerami i usprawni organizację kolejnych szkoleń.

Dziękujemy, że jesteście z nami! Rozwijamy się właśnie dla Was. Wciąż motywujecie nas do dalszego działania i rozwoju.

Nie spoczywamy na laurach, niebawem znów Was zaskoczymy! Obserwujcie naszą stronę i fanpage na Facebooku, aby być na bieżąco.