Menu Zamknij

Firma Ekoinstal SD sp. z o.o. poznała zalety pomp ciepła marki CTC

Szkolenie pompy ciepła CTC

Kolejna firma - Ekoinstal SD sp. z o.o., brała udział w zorganizowanym przez nas szkoleniu produktowo-technicznym 27 i 28 lipca 2023 roku.
W przyjaznej atmosferze upłynęły nam dwa dni intensywnych zajęć.

To był czas pełen pasji, wiedzy i praktycznych doświadczeń związanych z instalacją, uruchamianiem oraz obsługą serwisową pomp ciepła. Stanowiło to doskonałą okazję do zgłębiania tajników technologii grzewczych oraz poznania najnowszych rozwiązań oferowanych przez firmę CTC. Uczestnicy szybko przekonali się o łatwości obsługi dzięki skandynawskiej precyzji i dbałości o najwyższą jakość. Biorący udział w szkoleniu zdobyli zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności, a niezwykle cenne rozmowy pozwoliły wymieniać się doświadczeniami.

Firma Nowatermia chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami. Grono naszych specjalistów jest świetnie przygotowane merytorycznie w kwestii gruntowych i powietrznych pomp ciepła, dlatego też każde szkolenie przeprowadzane jest w bardzo profesjonalny sposób. Jako ekspert w dziedzinie ogrzewnictwa dążymy do tworzenia społeczności profesjonalistów, którzy wspólnie kreują przyszłość branży grzewczej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniu i za wspólnie spędzone chwile, które dla wszystkich były inspirujące. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza oraz nawiązane kontakty okażą się niezwykle cenne w codziennej pracy.
Do zobaczenia wkrótce - na kolejnych inspirujących szkoleniach z firmą Nowatermia!