Menu Zamknij

O nas

Nowatermia - siedziba

Nowatermia logo

Energooszczędne rozwiązania dla Ciebie

Jesteśmy dystrybutorem szwedzkich pomp ciepła marki CTC w Polsce. Zapewniamy wsparcie projektowe, serwisowe, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną pomp ciepła. Działamy od 2018 roku, jednak większość naszego zespołu ma kilku lub kilkunastoletnie doświadczenie w pompach ciepła urządzeniach grzewczych, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem, sprawdzoną logistyką oraz odpowiednią powierzchnią magazynową. Najpopularniejsze produkty są dostępne „od ręki”. Jesteśmy w stanie obsłużyć małe inwestycje jak również duże, skomplikowane obiekty wymagające projektu, dofinansowania, uruchomienia i obsługi posprzedażowej. Jesteśmy oficjalnym członkiem wspierającym Stowarzyszenia Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC).

Wiedza i doświadczenie

Sprawdzona logistyka

Powierzchnie magazynowe

Mapa regionów handlowych

Nowoczesne Centrum

W siedzibie głównej w Lipnie znajduje się nasze Centrum kompetencyjne, z którego Klienci uzyskują wsparcie w zakresie analizy zastosowania pompy ciepła, doboru, kompletacji dostawy, montażu, uruchomienia i serwisu.

Centrum mieści się w nowoczesnym, wielofunkcyjnym budynku, który został przygotowany tak, aby w pełni wykorzystać funkcje zamontowanych w nim urządzeń. To tutaj między innymi odbywają się szkolenia i spotkania z Klientami.

Wsparcie Szkoleniowe

Dla naszych Klientów prowadzimy szkolenia, które zawsze dostosowujemy do ich potrzeb. Dysponujemy profesjonalną salą szkoleniową. Szkolenia zawierają część praktyczną, jak i teoretyczną. Wśród tematów znajdują się między innymi: oferta produktowa Nowatermia, budowa i działanie pomp ciepła, dobór, montaż, pierwsze uruchomienie, przeglądy serwisowe. Omawiane są również narzędzia komputerowe do doboru i analizy pracy pomp ciepła.

Profesjonalny serwis

Serwis, czyli opieka nad użytkownikiem, jest podstawą jego satysfakcji z dokonanego zakupu pompy ciepła. Świadczymy usługi serwisowe we własnym zakresie, jak również poprzez Autoryzowanych Partnerów Serwisowych na terenie całego kraju.

Nowatermia centrum kompetencyjne
Nowatermia
Nowatermia - centrum pomp ciepła