Menu Zamknij

Współpraca z Instalcentrum – gwarancja doskonałej jakości i komfortu

Świadomość ekologiczna, oszczędność energii i dbałość o środowisko są w dzisiejszych czasach bardzo istotnym elementem planowania przyszłości. Dlatego też wybór systemu ogrzewania i chłodzenia staje się nie tylko kwestią wygody, ale również odpowiedzialności za naszą planetę.

Instalcentrum doskonale rozumie te potrzeby i dąży do zapewnienia jak najlepszych rozwiązań swoim klientom. Dzięki profesjonalizmowi, firma może pochwalić się dzisiaj wieloletnią, ugruntowaną pozycją na rynku oraz zaufaniem klientów. Jej zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także bogate doświadczenie w instalacji pomp ciepła i wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Cały wachlarz realizacji, poczynając od instalacji w domach jednorodzinnych, a kończąc na dużych maszynowniach w szkołach, czy obiektach sakralnych, sprawia że Instalcentrum jest dla nas idealnym partnerem.

Razem realizujemy wspólną wizję, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom pełne zadowolenie oraz najwyższą jakość usług, które idą w parze z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi oraz poszanowaniem dla środowiska.

CTC to szwedzka marka, która od ponad stu lat cieszy się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki zaawansowanej technologii, pompy ciepła ich produkcji, to nie tylko efektywne źródło ogrzewania i chłodzenia, ale także doskonały sposób na obniżenie kosztów energii. Klienci naszych autoryzowanych Partnerów mogą cieszyć się komfortem cieplnym bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów eksploatacji.

Instalcentrum  i renomowane szwedzkie pompy ciepła CTC, to kombinacja, która przyniesie Ci pełne zadowolenie i spokój. Skontaktuj się z nimi już dziś!

Wichowo 13,
87-600 Lipno
tel.: 606 391 330
e-mail: biuro@instalcentrum.com.pl
www.instalcentrum.com.pl