Menu Zamknij

Kontakt

Zespół Nowatermia

Marcin Nowak

Marcin Nowak
Prezes

mnowak@nowatermia.pl

Zaczynał od lokalnej firmy instalacyjnej – dziś prowadzi ogólnopolską firmę Nowatermia. Potrzeby oraz problemy firm instalacyjnych zna od każdej strony. W firmie zajmuje się między innymi ogarnianiem chaosu i gaszeniem pożarów. Od dziecka gra w tenisa stołowego, przy stole potrafi zaskoczyć niejednego przeciwnika.

Paweł Rostkowski

Paweł Rostkowski
Kierownik Sprzedaży Region II

prostkowski@nowatermia.pl

Związany z branżą pomp ciepła od ponad dziesięciu lat, do czego przygotowywał się na wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. Współpracuje z wieloma kluczowymi firmami branży OZE na terenie południowej i zachodniej Polski. Z samochodu lubi przesiąść się na rower i w wolnych chwilach pokonywać setki kilometrów.

Paweł Rostkowski

Jacek Trzcianowski
Kierownik Sprzedaży Region III

jtrzcianowski@nowatermia.pl

Od 2006 roku nieprzerwanie związany z branżą odnawialnych źródeł energii. Swoją karierę prowadził od dachu po grunt – poprzez dachówki, wentylację, aż do pomp ciepła. Specjalista w budowaniu trwałych relacji z Klientami, z łatwością potrafi doradzić nawet najbardziej wymagającym. Uwielbia piłkę nożną i z zapałem śledzi rozgrywki Premier League, lubi biegać. Ponad wszystko ceni sobie rodzinę.

Patryk Majda

mgr inż. Patryk Majda
Kierownik Biura Obsługi Klienta

bok@nowatermia.pl

Absolwent kierunku Inżynierii Środowiska - Urządzenia Sanitarne na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Człowiek od zadań specjalnych w Nowatermia. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży pomp ciepła, a swoją przygodę zaczął od pracy w firmie wykonawczej. Uwielbia biegi długodystansowe, jazdę na rowerze oraz podróże. Miłośnik nowych rozwiązań technologicznych.

Michał Mika

mgr inż. Michał Mika
Kierownik Działu Technicznego

mmika@nowatermia.pl

Ukończył m. in. Politechnikę Łódzką na kierunku inżynierii środowiska. Z branżą instalacji sanitarnych związany ponad 30 lat, z pompami ciepła przeszło 10. W tych urządzeniach nic się przed nim nie ukryje. Wolne chwile uwielbia spędzać z rodziną. Interesuje się budownictwem, historią oraz polityką. Miłośnik turystyki rowerowej.

Emilia Gratkowska

Emilia Gratkowska
Specjalista ds. marketingu

egratkowska@nowatermia.pl

Studentka komunikacji i psychologii w biznesie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od pięciu lat związana z reklamą i marketingiem, jeszcze dłużej z fotografią. W czasie wolnym gra w tenisa stołowego i buduje energooszczędne domy w Simsach.

Jonasz Smoliński

Jonasz Smoliński
Specjalista ds. wsparcia serwisowo-produktowego

jsmolinski@nowatermia.pl

To do niego można kierować sprawy związane z serwisem i problemami technicznymi. Porządek w tabelkach i plikach to jego specjalność. Z wykształcenia informatyk. Po pracy lubi usiąść nad dobrą książką lub obejrzeć dobry serial. Miłośnik motocykli.

Jonasz Smoliński

Damian Krakowski
Specjalista ds. wsparcia logistycznego

dkrakowski@nowatermia.pl

Dba o dostarczanie urządzeń oraz części serwisowych do naszych Klientów. Mieszanka wykształcenia budowlanego, doświadczenia jako komisjoner oraz zamiłowania do nowoczesnego budownictwa sprawia, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ponadto pasjonuje się motoryzacją oraz piłką nożną.

Małgorzata Nowak

Małgorzata Nowak
Administracja

sekretariat@nowatermia.pl

Dba o wewnętrzne sprawy firmy. Do biura zawsze wnosi wiele uśmiechu i ciepła. Uwielbia zwierzęta, dobrą kuchnię oraz sport. W wolnych chwilach siada do maszyny do szycia i tworzy lalki.

Regiony handlowe

Mapa handlowa
Siedziba główna Nowatermia

Siedziba główna:
ul. Duninowska 4
87-800 Włocławek

Siedziba techniczna:
Wichowo 13
87-600 Lipno

siedziba techniczna Wichowo