Menu Zamknij

Kontakt

Zespół Nowatermia

Biuro: bok@nowatermia.pl

Marcin Nowak

Marcin Nowak
Prezes

mnowak@nowatermia.pl

Zaczynał od lokalnej firmy instalacyjnej – dziś prowadzi ogólnopolską firmę Nowatermia. Potrzeby oraz problemy firm instalacyjnych zna od każdej strony. W firmie zajmuje się między innymi ogarnianiem chaosu i gaszeniem pożarów. Od dziecka gra w tenisa stołowego, przy stole potrafi zaskoczyć niejednego przeciwnika.

Patryk Majda

mgr inż. Patryk Majda
Kierownik Biura Obsługi Klienta

pmajda@nowatermia.pl

Absolwent kierunku Inżynierii Środowiska - Urządzenia Sanitarne na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Człowiek od zadań specjalnych w Nowatermia. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży pomp ciepła, a swoją przygodę zaczął od pracy w firmie wykonawczej. Uwielbia biegi długodystansowe, jazdę na rowerze oraz podróże. Miłośnik nowych rozwiązań technologicznych.

Michał Mika

Paweł Hryciuk
Kierownik Działu Techniczego

phryciuk@nowatermia.pl

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Posiada bogate i wieloletnie doświadczenie związane z pompami ciepła, zdobyte w pracy jako serwisant mobilny oraz product manager pomp ciepła. Jego wiedza i umiejętności zostały dodatkowo wzmocnione podczas zatrudnienia w dziale szkoleń, gdzie dzielił się swoją wiedzą z innymi specjalistami. W życiu prywatnym aktywny entuzjasta sportu: regularnie biega, jeździ na rowerze i ceni sobie spacery z rodziną. Jego najnowszą pasją jest sztuczna inteligencja, co odzwierciedla jego ciągłe dążenie do rozwoju i adaptacji nowych technologii.

Michał Mika

mgr Remigiusz Krajewski
Koordynator Biura Obsługi Klienta

rkrajewski@nowatermia.pl

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kilkunastoletni pracownik administracyjny branży budowlano-sanitarnej oraz ciepłowniczej. W wolnych chwilach lubi długie leśne spacery.

Michał Mika

mgr Małgorzata Oberland
Specjalista ds. Administracji

moberland@nowatermia.pl

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku administracja. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie jako pracownik administracyjny w branży budowlano-sanitarnej. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas z rodziną i podróżować.

Michał Mika

Kamila Lewandowska
Specjalista ds. Marketingu

klewandowska@nowatermia.pl

Absolwentka studiów administracyjnych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży OZE. Poprzez zaawansowane działania marketingowe, wykorzystując w szczególności media społecznościowe, jest w stanie dotrzeć do dużych grup klientów. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas z najbliższymi.

Michał Mika

Dawid Cackowski
Magazynier

dcackowski@nowatermia.pl

Absolwent Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku. Od kilku lat związany z branżą spedycyjno-logistyczną. Interesuje się sportem. W wolnych chwilach gra w piłkę nożną i siatkówkę.

Regiony handlowe

Mapa handlowa
Siedziba główna Nowatermia

Siedziba główna:
ul. Komunalna 1
87-600 Lipno

Oddział firmy Gdynia:
ul. Waszyngtona 34/36,
81-342 Gdyni

Siedziba główna Nowatermia