Menu Zamknij

Kontakt

Zespół Nowatermia

Biuro: bok@nowatermia.pl

Marcin Nowak

Marcin Nowak
Prezes

mnowak@nowatermia.pl

Zaczynał od lokalnej firmy instalacyjnej – dziś prowadzi ogólnopolską firmę Nowatermia. Potrzeby oraz problemy firm instalacyjnych zna od każdej strony. W firmie zajmuje się między innymi ogarnianiem chaosu i gaszeniem pożarów. Od dziecka gra w tenisa stołowego, przy stole potrafi zaskoczyć niejednego przeciwnika.

Paweł Rostkowski

Paweł Rostkowski
Kierownik Sprzedaży Region II

prostkowski@nowatermia.pl

Związany z branżą pomp ciepła od ponad dziesięciu lat, do czego przygotowywał się na wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. Współpracuje z wieloma kluczowymi firmami branży OZE na terenie południowej i zachodniej Polski. Z samochodu lubi przesiąść się na rower i w wolnych chwilach pokonywać setki kilometrów.

Michał Mika

Daniel Obara
Kierownik Sprzedaży Region I

dobara@nowatermia.pl

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej. Przez 10 lat przebywał w Wielkiej Brytanii, gdzie zdobył ogromne doświadczenie w różnych gałęziach przemysłu.
Od dziesięciu lat związany z branżą HVAC, z czego dwa lata spędził w dziale badawczo-rozwojowym Przez kolejnych 8 lat zajmował się budowaniem rynku eksportowego w 15 krajach. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec pięciorga dzieci. W wolnym czasie lubi pojeździć gokartem lub hot hatchem.

Patryk Majda

mgr inż. Patryk Majda
Kierownik Biura Obsługi Klienta

pmajda@nowatermia.pl

Absolwent kierunku Inżynierii Środowiska - Urządzenia Sanitarne na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Człowiek od zadań specjalnych w Nowatermia. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży pomp ciepła, a swoją przygodę zaczął od pracy w firmie wykonawczej. Uwielbia biegi długodystansowe, jazdę na rowerze oraz podróże. Miłośnik nowych rozwiązań technologicznych.

Michał Mika

mgr inż. Michał Mika
Kierownik Inwestycji
i działu serwisu posprzedażowego Thermia

mmika@nowatermia.pl

Ukończył m. in. Politechnikę Łódzką na kierunku inżynierii środowiska. Z branżą instalacji sanitarnych związany ponad 30 lat, z pompami ciepła przeszło 10. W tych urządzeniach nic się przed nim nie ukryje. Wolne chwile uwielbia spędzać z rodziną. Interesuje się budownictwem, historią oraz polityką. Miłośnik turystyki rowerowej.

Michał Mika

mgr Remigiusz Krajewski
Koordynator Biura Obsługi Klienta

rkrajewski@nowatermia.pl

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kilkunastoletni pracownik administracyjny branży budowlano-sanitarnej oraz ciepłowniczej. W wolnych chwilach lubi długie leśne spacery.

Michał Mika

mgr Małgorzata Oberland
Specjalista ds. Administracji

moberland@nowatermia.pl

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku administracja. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie jako pracownik administracyjny w branży budowlano-sanitarnej. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas z rodziną i podróżować.

Michał Mika

mgr Dawid Narowski
Specjalista ds. Marketingu

dnarowski@nowatermia.pl

Absolwent studiów podyplomowych na kierunku Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od kilku lat związany również z branżą OZE. Uwielbia testować i udoskonalać działania marketingowe, aby jeszcze efektywniej docierać do klientów. W wolnych chwilach sięga po aparat, podróżuje i gra w amatorskiej lidze badmintona.

Michał Mika

Kamila Lewandowska
Specjalista ds. Marketingu

klewandowska@nowatermia.pl

Absolwentka studiów administracyjnych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży OZE. Poprzez zaawansowane działania marketingowe, wykorzystując w szczególności media społecznościowe, jest w stanie dotrzeć do dużych grup klientów. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas z najbliższymi.

Michał Mika

mgr inż. Ewelina Skibińska
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

eskibinska@nowatermia.pl

Absolwentka kierunku Inżynieria Środowiska na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej. Dodatkowo ukończyła studium podyplomowe – Budownictwo energetyczne i pasywne oraz ocena energetyczna budynków – na tym samym wydziale. Od ponad 12 lat związana z branżą pomp ciepła. Miłośniczka dobrej książki, wycieczek rowerowych i spotkań z przyjaciółmi przy dobrym jedzeniu.

Michał Mika

Dawid Cackowski
Magazynier

dcackowski@nowatermia.pl

Absolwent Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku. Od kilku lat związany z branżą spedycyjno-logistyczną. Interesuje się sportem. W wolnych chwilach gra w piłkę nożną i siatkówkę.

Regiony handlowe

Mapa handlowa
Siedziba główna Nowatermia

Siedziba główna:
ul. Komunalna 1
87-600 Lipno

Siedziba techniczna:
Wichowo 13
87-600 Lipno

siedziba techniczna Wichowo
Siedziba główna Nowatermia

Oddział w Poznaniu:
Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy
28 Czerwca 1956 r. 406,
61-441 Poznań