Menu Zamknij

Kontakt

Zespół Nowatermia

Marcin Nowak

Marcin Nowak
Prezes

mnowak@nowatermia.pl

Zaczynał od lokalnej firmy instalacyjnej – dziś prowadzi ogólnopolską firmę Nowatermia. Potrzeby oraz problemy firm instalacyjnych zna od każdej strony. W firmie zajmuje się między innymi ogarnianiem chaosu i gaszeniem pożarów. Od dziecka gra w tenisa stołowego, przy stole potrafi zaskoczyć niejednego przeciwnika.

Paweł Rostkowski

Paweł Rostkowski
Kierownik Sprzedaży Region II

prostkowski@nowatermia.pl

Związany z branżą pomp ciepła od ponad dziesięciu lat, do czego przygotowywał się na wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. Współpracuje z wieloma kluczowymi firmami branży OZE na terenie południowej i zachodniej Polski. Z samochodu lubi przesiąść się na rower i w wolnych chwilach pokonywać setki kilometrów.

Patryk Majda

mgr inż. Patryk Majda
Kierownik Biura Obsługi Klienta

bok@nowatermia.pl

Absolwent kierunku Inżynierii Środowiska - Urządzenia Sanitarne na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Człowiek od zadań specjalnych w Nowatermia. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży pomp ciepła, a swoją przygodę zaczął od pracy w firmie wykonawczej. Uwielbia biegi długodystansowe, jazdę na rowerze oraz podróże. Miłośnik nowych rozwiązań technologicznych.

Michał Mika

mgr inż. Michał Mika
Kierownik Działu Technicznego

mmika@nowatermia.pl

Ukończył m. in. Politechnikę Łódzką na kierunku inżynierii środowiska. Z branżą instalacji sanitarnych związany ponad 30 lat, z pompami ciepła przeszło 10. W tych urządzeniach nic się przed nim nie ukryje. Wolne chwile uwielbia spędzać z rodziną. Interesuje się budownictwem, historią oraz polityką. Miłośnik turystyki rowerowej.

Emilia Gratkowska

Emilia Gratkowska
Specjalista ds. marketingu

egratkowska@nowatermia.pl

Studentka nowych mediów w komunikacji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od sześciu lat związana z reklamą i marketingiem, jeszcze dłużej z fotografią. W czasie wolnym gra w tenisa stołowego i buduje energooszczędne domy w Simsach.

Jonasz Smoliński

Jonasz Smoliński
Specjalista ds. wsparcia serwisowo-produktowego

jsmolinski@nowatermia.pl

To do niego można kierować sprawy związane z serwisem i problemami technicznymi. Porządek w tabelkach i plikach to jego specjalność. Z wykształcenia informatyk. Po pracy lubi usiąść nad dobrą książką lub obejrzeć dobry serial. Miłośnik motocykli.

Regiony handlowe

Mapa handlowa
Siedziba główna Nowatermia

Siedziba główna:
ul. Duninowska 4
87-800 Włocławek

Siedziba techniczna:
Wichowo 13
87-600 Lipno

siedziba techniczna Wichowo