Menu Zamknij

Nova-Tech Karol Szubzda

Odkryj nowy wymiar ekologicznego ogrzewania z naszym Partnerem - firmą Nova- Tech Karol Szubzda!

Nova-Tech to doświadczona firma instalująca szwedzkie pompy ciepła marki CTC, oferująca wysokiej jakości usługi instalacyjne dla klientów, poszukujących efektywnych rozwiązań grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii.

Założyciel firmy - Karol Szubzda, przez wiele lat zajmował się serwisem urządzeń od strony praktycznej oraz szkolił i budował sieć instalatorów, a także serwisantów na terenie całej Polski. Jest uznawany przez wielu ludzi z branży za jednego z najlepszych ekspertów w kraju.

Dzięki współpracy z Nova-Tech możesz zainwestować w innowacyjne pompy ciepła, które nie tylko zapewniają komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie Twojego domu. Pompy ciepła marki CTC są znane ze swojej niezawodności, wydajności energetycznej oraz łatwości obsługi, przyczynią się również do znacznego obniżenia Twoich rachunków za ogrzewanie.

Jeśli szukasz profesjonalnego instalatora w województwie podlaskim, który pomoże Ci w doborze, instalacji i serwisowaniu szwedzkich pomp ciepła, firma Nova-Tech jest gotowa, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nimi już dziś.

ul. Białostocka 2/2,
16-150 Suchowola
tel: 572 644 620
e-mail: biuro@novatech.org.pl
www.novatech.org.pl