Menu Zamknij

Zorganizowaliśmy kolejny Turniej Tenisa Stołowego

Rozwijamy się bardzo szybko na terenie całego kraju, ale pamiętamy też o lokalnych inicjatywach. W niedzielę 10 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej w Wichowie zorganizowaliśmy kolejny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa firmy NOWATERMIA Pompy Ciepła. Jak zwykle zainteresowanie zawodami było bardzo duże, do rywalizacji zgłosiło się aż pięćdziesięciu zawodników, pasjonatów tego sportu z wielu okolicznych miejscowości.

Turniej odbywał się w dwóch kategoriach: open oraz 50+. W kategorii open pierwsze miejsce zajął Piotr Milczarski (AZS Włocławek), który pokonał w finałowym meczu Marcina Chojnickiego (LZS Jastrzębie). Za nimi uplasowali się: Robert Kapeliński (LZS Jastrzębie), Pawel Milczarski (Alfa Gostynin), Rafał Kamiński (Fala Nowy Duninów) i Michał Skowroński (Gostynin). W kategorii 50+ zwyciężył Paweł Mikucki (AZS Włocławek). Kolejne miejsca zajęli: Rafał Jurek (Pakość), Jaroslaw Jagiełka (Toruń), Jarosław Prykowski (LZS Wichowo), Piotr Wojciechowski (TKKF Radziejowianka), Ryszard Szudzikowski (Kowal).

Całe zawody stały na bardzo wysokim poziomie zarówno sportowym, jak i organizacyjnym. Największą niespodzianką dla graczy była obecność gościa specjalnego imprezy, legendy Nobilesu i Anwilu Włocławek Igora Griszczuka, który wraz z Zastępcą Wójta Gminy Lipno Kazimierzem Mątowskim i Prezesem Firmy Nowatermia Marcinem Nowakiem wręczył najlepszym zawodnikom nagrody i pamiątkowe puchary.