Menu Zamknij

Razem z firmą CTC zorganizowaliśmy spotkanie dla naszych partnerów

Partnerzy CTC w Polsce

W otoczeniu wspaniałej przyrody w Dolinie Drwęcy odbyło się spotkanie naszych partnerów, którzy otrzymali możliwość oferowania i instalowania jednych z najnowocześniejszych pomp ciepła na polskim rynku, szwedzkich urządzeń marki CTC, która posiada już 100 lat doświadczenia w produkcji systemów grzewczych.

Po odbytym szkoleniu wszyscy mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firmy CTC, poznać odpowiedzi na najważniejsze pytania oraz dokładnie obejrzeć gruntowe i powietrzne pompy ciepła, które już niebawem będą bardzo pożądanym elementem każdego nowoczesnego domu, w którym ważna jest nie tylko troska o środowisko naturalne, ale również wygoda, oszczędność na rachunkach za ogrzewanie i bezawaryjna praca urządzenia.

Dwa dni spędzone w Osadzie Karbówko były niezwykle owocne zarówno dla nas, jak i dla naszych partnerów, którzy po zapoznaniu się z nowymi pompami ciepła marki CTC nie kryli zadowolenia z jakości ich wykonania, możliwości, jakie posiadają, prostej instalacji i intuicyjnej obsługi.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że klienci i instalatorzy w naszym kraju mogą skorzystać z najnowocześniejszych szwedzkich rozwiązań technicznych. Dziękujemy naszym partnerom i firmie CTC za przybycie na spotkanie i niepowtarzalną atmosferę.

Partnerzy CTC w Polsce
CTC z wizytą w Polsce
Szkolenie CTC i Nowatermia
Szkolenie CTC Pompy Ciepła
Szkolenie CTC Pompy Ciepła
Pompy ciepła CTC - szkolenie
CTC prezentacja pomp ciepła
CTC Powietrze-woda
Szkolenie CTC w Osadzie Karbówko