Menu Zamknij

Szkolenie techniczno-serwisowe pomp ciepła marki CTC

Szkolenie produktowo-techniczne

Dni 29 - 30 czerwca spędziliśmy w towarzystwie świetnych instalatorów i serwisantów. Nasza siedziba techniczna ponownie okazała się być wspaniałym miejscem do zgłębiania wiedzy i nabierania doświadczeń w instalowaniu, uruchomieniach oraz obsłudze serwisowej pomp ciepła. Zdobyta wiedza teoretyczna oraz praktyczna, poparta cennymi rozmowami w kuluarach - to najlepszy przepis na sukces!

Sto lat doświadczeń w produkcji urządzeń grzewczych oraz pół wieku specjalizacji w pompach ciepła, to niewyczerpalne źródło wiedzy, z którego czerpią nasi partnerzy oraz my. Możliwości regulatora EcoLogic, higieniczne przygotowanie ciepłej wody użytkowej czy łączenie zalet gruntowych pomp ciepła w jednostce EcoZenith i555Pro z zaletami pomp powietrznych potrafi przyprawić o zawrót głowy. Początkowo wydawać by się mogło, że to skomplikowane. Jednak znając założenia konstruktorów ze Szwecji, tj. bezpieczeństwo, najwyższa jakość i sprawność pomp ciepła, wniosek nasuwa się sam - lepiej się nie da!

W firmie Nowatermia szkolimy pokolenia. Nasz wieloletni Partner Wojciech Oszczak, przybył do siedziby technicznej wraz z synem Albertem Oszczakiem, który zdobył uprawnienia do przeprowadzania uruchomienia oraz działań serwisowych pomp ciepła marki CTC. Jesteśmy dumni z tego, iż młodzi ludzie z dużymi pokładami energii i wizją w przyszłość poszerzają grono naszych autoryzowanych partnerów.

To były naprawdę dobrze spędzone dwa dni. Cieszymy się, że byliście z nami!

Do zobaczenia wkrótce!

Pompy ciepła CTC