Menu Zamknij

Setki gości z całego świata wzięło udział w 100-leciu firmy CTC w Szwecji

Urodziny firmy CTC

5 maja 2023 roku to wyjątkowa data dla nas i naszych partnerów z firmy CTC, która tego dnia obchodziła 100-lecie swojej działalności! Z tej okazji w piątek 12 maja w Szwecji odbyła się wielka impreza urodzinowa, pełna pozytywnej energii i niesamowitych atrakcji. W przyjęciu wzięło udział ponad 650 osób z całego świata, które zjawiły się, aby wspólnie świętować 100 lat istnienia CTC!

Bardzo się cieszymy, że jako dystrybutor pomp ciepła marki CTC w Polsce mogliśmy wziąć udział w tak wspaniałej uroczystości, gdzie nie brakowało fantastycznych przemówień, doskonałego jedzenia i rozrywki na najwyższym poziomie. Najważniejsi jednak byli ludzie, z którymi razem stworzyliśmy tego wieczora niezapomnianą atmosferę.

Podczas imprezy w piękny sposób pokazano cudowną historię firmy CTC, zaprezentowano ważne wydarzenia i ludzi, którzy mieli wielki wpływ na to, gdzie wraz z CTC jesteśmy dzisiaj. Jest to niezmiernie ważne, aby nigdy nie zapominać o minionych latach i na bazie tych niezwykle cennych doświadczeń pisać nową, równie piękną historię.

CTC 100-lecie
CTC 100-lecie firmy
Historia CTC - urodziny w Szwecji
100-lecie CTC Ljungby
Nowatermia na 100-leciu CTC