Menu Zamknij

Sukces! Nowatermia wyłącznym dystrybutorem kolejnej marki premium w Polsce – poznajcie z nami niemiecką firmę inVENTer!

inVENTer_rekuperatory_scienne

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani ogłoszeniem nowego partnerstwa w firmie Nowatermia! Jako jedyni w Polsce podpisaliśmy umowę na dystrybucję niemieckich systemów wentylacji decentralnej klasy premium marki Inventer! W naszej firmie zawsze stawiamy na ciągły rozwój i jak najlepsze rozwiązania, dlatego też z dumą wprowadzamy te prestiżowe produkty na polski rynek. To ogromny sukces i kolejny krok milowy dla Nowatermia w misji dostarczania najwyższej jakości rozwiązań dla naszych Klientów.

Inventer to niemiecka firma, która kocha świeże powietrze! Opracowuje i produkuje rekuperatory decentralne już od 1999 roku. Jakość i komfort użytkowników ich urządzeń jest dla nich najważniejsze, dlatego wciąż pracują nad nowymi produktami i rozwiązaniami wentylacyjnymi z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Typoszereg urządzeń jest bardzo szeroki. Rekuperatory ścienne marki Inverter znajdą zastosowanie w nowych budynkach wielorodzinnych i domach jednorodzinnych. Dzięki sterownikowi Easy Connect, który łączy się bezprzewodowo z rekuperatorami, będziemy mogli cieszyć się świeżym powietrzem w naszym modernizowanym domu lub mieszkaniu.

W siedzibie naszej firmy 20 marca mieliśmy zaszczyt gościć niezastąpionego eksperta z zespołu Inventer - Petera Sachera, który poprowadził dla Nowatermia niezwykle interesujące szkolenie. Zgłębiliśmy wszelkie aspekty i zalety tych rekuperatorów, jesteśmy pod ich ogromnym wrażeniem a zwłaszcza zadziwia nas ich bardzo cicha praca.

Jesteśmy przekonani, że nowa oferta będzie stanowiła doskonałe uzupełnienie naszego portfolio produktowego i pozwoli nam jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o współpracy z Inventer!

Polecamy obserwowanie naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami! Już niedługo znów Was zaskoczymy!

rekuperatory_scienne_inVENTer
Rekuperatory inVENTer
Niemieckie rekuperatory inVENTer
Rekuperatory ścienne inVENTer