Menu Zamknij

NOWATERMIA na targach ENEX 2024!

Targi Kielce - ENEX 2024

Przeżyjmy to jeszcze raz…
W lutym braliśmy udział w 26 edycji największych targów Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce, które odbywały się w Kielcach.

To były szalenie intensywne i emocjonujące 2 dni. Mieliśmy okazję spotkać naszych Partnerów biznesowych, jak również nawiązać nowe, ciekawe kontakty z wieloma nowymi firmami zainteresowanymi współpracą.

Stoisko firmy Nowatermia stanowiło prawdziwe centrum atrakcji dla wszystkich zainteresowanych tematyką pomp ciepła. Dzięki starannie zaplanowanej prezentacji, odwiedzający mieli niepowtarzalną okazję zobaczenia naszych produktów w pełnej krasie, odkrywając ich potencjał na własne oczy. Nasi goście byli pod wrażeniem ilości urządzeń, jakie zaprezentowaliśmy, tym samym mogąc lepiej zrozumieć ich funkcje i korzyści.

Na stoisku Nowatermia można było zobaczyć między innymi takie produkty, jak:

szwedzkie pompy ciepła CTC, obejmujące modele:

  • gruntowa pompa ciepła CTC EcoHeat 400 dedykowana do modernizowanych budynków,
  • gruntowa inwerterowa pompa ciepła CTC GSi 600,
  • gruntowa pompa ciepła CTC EcoPart 400,
  • gruntowa pompa ciepła CTC EcoPart i400 Pro,
  • CTC EcoZenith i555 Pro jako wielozadaniowa jednostka wewnętrzna,
  • wyjątkowo cicha powietrzna pompa ciepła CTC EcoAir 600M,
  • NOWOŚĆ: monoblokowa pompa ciepła powietrze - woda z czynnikiem R290 z możliwością grzania i chłodzenia CTC EcoAir 700M,
  • kompaktowa pompa ciepła dużej mocy CTC EcoTouch 5230 (229 kW),

NOWOŚĆ - PRODUKTY NOWATERMIA:

  • grupy pompowe Nowatermia dostępne w wersji z mieszaczem i bez mieszacza,
  • zasobniki buforowe CO Nowatermia i zasobniki CWU Nowatermia wykonane ze stali nierdzewnej z 12-letnią gwarancją!

Jednym z kolejnych elementów, które przyciągnęły uwagę zwiedzających, był fakt, że marka CTC świętowała w 2023 roku 100-lecie swojego istnienia. Świadczy to o długiej historii i doświadczeniu firmy. Klienci firmy Nowatermia mogą mieć pewność, że korzystają z produktów, które są efektem wieloletniej, ciężkiej pracy.

Stoisko Nowatermia cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i przyciągało uwagę licznych odwiedzających, dlatego też chcieliśmy wyrazić gorące podziękowania dla naszego zespołu za zaangażowanie, a także dziękujemy firmie MDF Wichrowski za profesjonalną współpracę przy realizacji naszej przestrzeni targowej.

Tegoroczna edycja targów ENEX przyniosła wiele inspirujących momentów i konstruktywnych rozmów. Otrzymana nagroda, znane osobistości ze świata sportu i biznesu… To mały ułamek tego, co działo się na naszym stoisku. Uczestnictwo w tym wydarzeniu było nie tylko inspirujące, ale również motywujące do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych, jeszcze bardziej efektywnych rozwiązań w zakresie pomp ciepła.

Cieszymy się, że byliście z nami!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.