Menu Zamknij

Turniej tenisa stołowego o puchar Prezesa Nowatermia

turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Nowatermia

W ramach naszego zaangażowania zarówno na poziomie krajowym, jak i lokalnym, nieustannie wspieramy inicjatywy sportowe. Dlatego też 11 lutego bieżącego roku odbył się kolejny turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Nowatermia.

Zainteresowanie było bardzo duże - do rywalizacji zgłosiło się 43 zawodników. Turniej odbywał się w dwóch kategoriach: open oraz 50+.

W kategorii open pierwsze miejsce zajął Mirosław Narowski (LZS Jastrzębie). Za nim uplasowali się: Mateusz Bytner (Nowa Era Toruń) i Piotr Milczarski (Nowy Duninów).

W kategorii 50+ zwyciężył Grzegorz Dzioba (Aleksandrów Kuj.). Miejsce drugie zajął Ryszard Szudzikowski (Kowal), a trzecie Paweł Mikucki (LZS Wichowo).

Wysoki poziom sportowy zawodów oraz perfekcyjna organizacja imprezy sprawiły, że był to dzień pełen emocji i niezapomnianych chwil dla wszystkich uczestników. Puchary wręczał prezes firmy Nowatermia - Marcin Nowak.

Gratulujemy wszystkim Zwycięzcom i Uczestnikom!