Menu Zamknij

Szkolenie techniczne na temat szwedzkich pomp ciepła CTC w Nowatermia

Certyfikaty ze szkolenia technicznego - pompy ciepła CTC

Ostatnie szkolenie techniczne w firmie Nowatermia było prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Nasza ekipa skoncentrowała się na prezentacji szwedzkich pomp ciepła marki CTC, sposobu ich uruchamiania oraz obsługi serwisowej. To niezwykłe, że szwedzka firma posiada ponad 100 lat doświadczenia w branży grzewczej, co bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych produktów.

Podczas szkolenia uczestnicy na własne oczy w naszej sali szkoleniowej mogli zobaczyć między innymi takie produkty, jak: wyjątkowo cicha powietrzna pompa CTC EcoAir 600M, CTC EcoHeat 400 przeznaczona do budynków modernizowanych oraz pompa ciepła dużej mocy, czyli CTC EcoTouch.

Wierzymy w ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy, dlatego też regularnie organizujemy tego typu szkolenia, aby dostarczyć naszym Partnerom jak najwięcej wartościowej wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za ich zaangażowanie i aktywny udział w naszym szkoleniu. To był niezwykle inspirujący i owocny dzień! Poniżej zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Już niedługo kolejne szkolenie! Do zobaczenia!

Szkolenie techniczne pompy ciepła CTC
Szkolenie techniczne pompy ciepła CTC
Szkolenie techniczne pompy ciepła CTC
Szkolenie techniczne pompy ciepła CTC
Szkolenie techniczne pompy ciepła CTC - certyfikat