Menu Zamknij

Poznajcie Staszka – nowego bohatera naszych animacji

Poznajcie Staszka – nowego bohatera naszych animacji

Drodzy Partnerzy!

Mamy przyjemność poinformować Was o naszym najnowszym projekcie, który ma na celu zwiększenie rozpoznawalności szwedzkiej marki CTC w Polsce. Jest to przyciągająca uwagę animacja reklamowa, która cieszy oko, a jednocześnie ukazuje cechy gruntowych pomp ciepła.

Teraz przyszła pora, abyśmy razem podjęli wysiłki w celu poszerzenia jej zasięgu. Dlatego też prosimy Was o udostępnienie animacji na Waszych platformach społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube oraz umieszczeniu jej na stronach internetowych.

Poniżej link do naszego Facebooka, skąd możecie udostępnić film dalej na Waszych fanpage’ach: https://fb.watch/mNiGM3rohI/

oraz odnośnik, gdzie można pobrać film bezpośrednio i umieścić go na stronie internetowej: https://drive.google.com/file/d/13Q0IrZk2RhpzOp3q3CVPzCWEm30wd1WJ/view . 

Tutaj prośba o dodanie również linku prowadzącego do naszej strony www.nowatermia.pl. 

Chcielibyśmy podkreślić, że Wasze zaangażowanie w promocję marki CTC jest dla nas niezwykle cenne, liczymy na Wasze wsparcie w budowaniu naszego wspólnego sukcesu. Dodatkowo, chcielibyśmy podziękować za Wasze dotychczasowe działania i współpracę z firmą Nowatermia. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej. 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.