Menu Zamknij

Nowatermia z nagrodą od szwedzkiego producenta pomp ciepła CTC

Dyplom dla Nowatermia Pompy Ciepła

Jesteśmy zaszczyceni wyróżnieniem, jakie otrzymaliśmy podczas targów ENEX 2024 w Kielcach. Nowatermia zdobyła prestiżową nagrodę za swoje osiągnięcia w 2023 roku, które przyczyniły się do rozwoju marki CTC na polskim rynku!

Dyplom wręczył nam reprezentant fabryki CTC, niezastąpiony Kushtrim Mehmeti. Przyjechał do nas specjalnie ze Szwecji na targi ENEX, aby osobiście przekazać tę wspaniałą wiadomość i dostarczyć nagrodę w postaci 100 pomp ciepła CTC na specjalnych warunkach handlowych dla naszych Partnerów !!!
Dlaczego 100 ?
Ponieważ CTC skończyło 100 lat w 2023 roku i świętujemy wspólnie !!!
Dlaczego dla Nowatermia ?
Bo otrzymaliśmy wyróżnienie za naszą rozwojową pracę w 2023 roku !!!
Za co ?
Przeczytajcie za co na załączonym dyplomie !!!

Kushtrim, bardzo dziękujemy za przybycie, dziękujemy za wyróżnienie oraz nieocenioną pomoc !

To wyróżnienie nie tylko jest potwierdzeniem naszych dotychczasowych osiągnięć, ale także motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych działań w przyszłości. Dziękujemy naszemu zespołowi za ciężką pracę, zaangażowanie i oddanie, które przyczyniły się do tego wyjątkowego sukcesu.

Obiecujemy, że będziemy kontynuować naszą misję, nie zamierzamy spocząć na laurach!
Dziękujemy CTC za to zaszczytne wyróżnienie oraz naszym Klientom za ich stałe wsparcie i zaufanie - bez Was byśmy tego nie osiągnęli! Motywujecie nas do dalszego rozwoju i osiągania jeszcze lepszych rezultatów!

Niedługo znów Was zaskoczymy!

ENEX 2024 - Nowatermia i CTC
CTC i Nowatermia - ENEX 2024 Kielce