Menu Zamknij

Nowatermia kontynuuje serię szkoleń

szkolenie Nowatermia

Firma Nowatermia ponownie przyciągnęła uwagę branży grzewczej, organizując 27 października kolejne szkolenie techniczne. To już następny kamień milowy w rozwijającej się współpracy między nami a naszymi Partnerami.

Szkolenie było okazją do spotkania Instalatorów, którzy chcieli zgłębić swoją wiedzę na temat najnowszych rozwiązań w dziedzinie instalacji, uruchamiania i obsługi serwisowej szwedzkich pomp ciepła marki CTC ze 100-letnią tradycją w produkcji urządzeń grzewczych. Skandynawska precyzja i dbałość o jakość to cechy, które uczestnicy szybko zauważyli i docenili. 

W firmie Nowatermia wiemy, że sukces jest miarą ciągłego kształcenia i rozwoju, dlatego też nasza siedziba techniczna wciąż okazuje się doskonałym miejscem do organizacji wydarzeń szkoleniowych, oferując uczestnikom komfort i możliwość zdobycia zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności.

Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom za ich zaangażowanie i obecność. Już teraz z niecierpliwością oczekujemy kolejnych spotkań i szkoleń!

Do zobaczenia wkrótce!

szkolenie Nowatermia