Menu Zamknij

Najnowsze szkolenie w firmie Nowatermia

Szkolenie Nowatermia

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem relacją z naszego ostatniego szkolenia, które odbyło się 23 listopada w siedzibie firmy Nowatermia. To był dzień pełen inspiracji i wartościowych doświadczeń.

Uczestnicy mieli okazję zdobyć wiedzę na temat najnowszych rozwiązań w branży pomp ciepła, proponowanych przez szwedzką firmę CTC, która to posiada 100-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń grzewczych. To dla nas niezwykle ważne wydarzenie, mające na celu doskonalenie umiejętności naszych Partnerów.

Nasze szkolenie uświetniła również obecność firmy EKO-INVEST ARTUR OSTROWSKI z Giżycka. Dowodem na to, iż Nowatermia kształci kolejne pokolenia jest to, że Pan Artur na spotkanie przybył ze swoimi dziećmi. Jesteśmy zaintrygowani tym, jak razem rozwijają się w rodzinnej firmie i jakie unikalne perspektywy wnosi młode spojrzenie do świata biznesu. To dla nas inspirujące doświadczenie, które pokazuje, jak wartości rodzinne przenoszą się na rozwój firmowego dziedzictwa.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony, gdzie będziemy dzielić się kolejnymi wydarzeniami. Razem kształtujemy przyszłość naszej branży!

Szkolenie techniczne
Szkolenie Nowatermia
Szkolenie dla partnerów Nowatermia