Menu Zamknij

Wielki sukces! Nowatermia z zaszczytnymi tytułami Gepard Biznesu, Brylant Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma, Mocna Firma Godna Zaufania 2023 !

Z dumą ogłaszamy, że Nowatermia została uhonorowana prestiżowymi tytułami w XVIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2023, XVI edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2023, XVI edycji Konkursu Efektywna Firma 2023 i XI edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2023 - wyróżnienia te przyznawane są przez Instytut Europejskiego Biznesu dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce!

Otrzymane tytuły to dla nas ogromny zaszczyt i potwierdzenie naszych wysiłków.
Firma Nowatermia zawsze kładzie nacisk na innowacyjność, jakość oraz obsługę na najwyższym poziomie. To za sprawą zaangażowania naszych Pracowników oraz lojalności naszych Klientów możemy dziś cieszyć się tymi prestiżowymi wyróżnieniami.

Dlatego też chcielibyśmy niezmiernie podziękować wszystkim naszym Partnerom Biznesowym oraz Pracownikom za ich zaufanie, współpracę i wkład w osiągnięcie tak ważnego sukcesu.
Bez Waszego wsparcia nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz!

Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i z niecierpliwością oczekujemy na to, co przyniesie przyszłość. Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie, jakim nas obdarzacie.

Obiecujemy, że dalej będziemy dążyć do jak najlepszych rezultatów! Damy z siebie to, co najlepsze!