Menu Zamknij

Legenda polskiego tenisa stołowego – Lucjan Błaszczyk z Nowatermia na ENEX 2024

Nowatermia i Lucjan Błaszczyk na ENEX 2024

Nasz pobyt na targach ENEX 2024 uświetnili znamienici goście. Na stoisku Nowatermia atmosfera rozgrzewała się od samego rana, gdzie odwiedził nas Lucjan Błaszczyk - wybitny sportowiec, 34-krotny Mistrz Polski, 12-krotny medalista mistrzostw Europy, który 4-krotnie reprezentował Polskę na igrzyskach olimpijskich w rozgrywkach tenisa stołowego. Jego osiągnięcia robią ogromne wrażenie. Obecnie pełni funkcję trenera i wiceprezesa zarządu klubu ZKS Palmiarnia Zielona Góra, którego Nowatermia jest sponsorem.

Lucjan Błaszczyk przybył do nas wraz z ekipą wybitnych zawodników, gotowych do zaprezentowania swoich umiejętności, byli to:

  • Mateusz Zalewski - aktualny Mistrz Polski w singla juniorów, Vice-mistrz świata drużynowy juniorów,
  • Patryk Bielecki - Mistrz Polski Juniorów w deblu, brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów w deblu,
  • Navid Shams - numer 3 na liście światowej do lat 19.

Zawodnicy uraczyli nas pokazem gry w tenisa stołowego. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję podziwiać świetną technikę i szybkość gry sportowców, była również okazja, aby sprawdzić swoje możliwości. Prezes naszej firmy, Marcin Nowak, który od dziecka pasjonuje się tym sportem, miał okazję stoczyć rozgrywkę z samym mistrzem - Lucjanem Błaszczykiem. Emocje były niesamowite, odwiedzający nasze stoisko byli pod wrażeniem pokazu, jak również obecności takiej postaci jak Lucjan.

To wydarzenie bardzo długo pozostanie w naszej pamięci, niezmiernie cieszymy się z odwiedzin! Bardzo dziękujemy za przybycie i uświetnienie naszego pobytu w Kielcach na targach ENEX!

ENEX 2024 Kielce
Targi Kielce 2024
Targi Kielce ENEX 2024
ENEX 2024 Kielce - Lucjan Błaszczyk