Menu Zamknij

XI Kongres PORT PC – Pompy ciepła w energetyce prosumenckiej

Kraków - Kongres PORT PC 2023

Z przyjemnością informujemy, że firma Nowatermia jako członek wspierający, uczestniczyła w XI Kongresie PORT PC, który odbył się 21 czerwca 2023 r. w Krakowie.

Kongres PORT PC to najważniejsze wydarzenie branży pomp ciepła w Polsce, gdzie uczestnicy integrują się, wymieniają wiedzą i doświadczeniem.
Kongres poświęcony był tematyce "Pompy ciepła w energetyce prosumenckiej”. Podczas Kongresu omówiono wiele istotnych tematów, takich jak zmiany w regulacjach unijnych i krajowych, programy wsparcia dla rynku pomp ciepła i odnawialnych źródeł energii, oraz wyzwania związane ze szkoleniami i kwalifikacjami branży. Przedstawiono także konkretne przykłady zastosowania technologii pomp ciepła w kontekście efektywności energetycznej budynków i samowystarczalności energetycznej.

Nasi specjaliści mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi narzędziami projektowymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami związanymi z promocją i praktycznym wdrożeniem technologii pomp ciepła. Kongres był doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami z branży grzewczej i budowlanej.

Gościem specjalnym Kongresu był szereg znakomitych prelegentów, w tym ważni przedstawiciele administracji państwowej i eksperci zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w XI Kongresie PORT PC i aktywnie przyczynić się do dyskusji na temat rozwoju rynku pomp ciepła w Polsce. Dziękujemy organizatorom za wspaniałe wydarzenie i cenne doświadczenia, które możemy wykorzystać w naszej pracy.

Kongres PORT PC Kraków
Kraków 2023 - Kongres PORT PC
Port PC Kongres 2023