Menu Zamknij

Dokarmianie ptaków zimą przez Nowatermia

Pomagamy ptakom

Zima to niełatwy czas dla naszych skrzydlatych przyjaciół – pełna trudności i różnorodnych wyzwań. Ptaki młode, chore lub starsze często doświadczają niskich temperatur, niedoboru pożywienia oraz utrudnień związanych z warunkami klimatycznymi, co zmniejsza ich szanse na przeżycie. Dlatego też nasze wsparcie daje im możliwość przetrwania w tych niezmiernie trudnych dla nich warunkach.

W Nowatermia, nie tylko dostarczamy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie pomp ciepła, ale również stawiamy na kreatywność i życie w zgodzie z naturą. Nasz Kierownik Sprzedaży - Daniel Obara jest tego doskonałym przykładem! Daniel, wraz ze swoim synem, postanowił wspomóc życie ptaków zimą. Połączył swoje umiejętności rzemieślnicze z miłością do natury, tworząc karmnik, który nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale również zachwyca swoim niezwykłym designem przypominającym naszą pompę ciepła CTC GSi 600.

Niezmiernie cieszymy się, że Daniel zainspirował nas do wyrażania swojej kreatywności oraz zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoimi pomysłami.

Poniżej zachęcamy do obejrzenia relacji z tworzenia tego rodzinnego dzieła.

Chłopaki, świetna robota!

Nowatermia - dokarmianie ptaków
Pomoc ptakom w czasie zimy
Domki dla ptaków