Menu Zamknij

Pompy ciepła Zielona Góra

Nowoczesne pompy ciepła w Zielonej Górze

Zielona Góra jest jednym z miast, w których mieszkańcy stawiają na bardzo nowoczesne urządzenia grzewcze. Wśród nich duże uznanie zyskują ekologiczne pompy ciepła. Nasza firma jest  dystrybutorem szwedzkich pomp ciepła firmy CTC w Polsce, jednych z najlepszych urządzeń na rynku. Z doświadczenia wiemy, jak ważna jest efektywność pracy, niezawodność i zadowolenie użytkowników, dlatego jesteśmy dumni, że to właśnie między innymi te najlepsze marki stanowią oś naszych zainteresowań. Instalatorzy, którzy z nami współpracują na terenie województwa lubuskiego, są Autoryzowanymi Partnerami, doskonale znającymi specyfikę wszystkich naszych pomp ciepła. Dzięki temu montaż i serwis przez nich oferowany jest na najwyższym poziomie.

pompa ciepła Lublin

Dlaczego pompy ciepła są nowoczesne?

Powietrzne i gruntowe pompy ciepła korzystają z OZE, czyli odnawialnych źródeł energii, które występują w środowisku niemal nieograniczenie. Zarówno powietrze, jak i ziemia to źródła energii, których wyczerpanie się jest w praktyce niemożliwe. Ciepło pobierane z gruntu bądź powietrza trafia do pompy ciepła i oddawane jest do instalacji grzewczej w domu. Wszystko odbywa się bez emisji szkodliwych substancji: bez dymu, czadu i innych gazów. Pompy ciepła ogrzewają dom w sposób ekologiczny, a ich praca jest prawie niesłyszalna.

 

Oszczędność z pompami ciepła

Korzystanie przez pompy ciepła z OZE sprawia, że opłaty za cykliczne zużycie gazu albo za zakup węgla do kotła węglowego stają się przeszłością. Jeśli chodzi bowiem o eksploatację pompy ciepła, rachunki dotyczą jedynie energii elektrycznej niezbędnej do pracy urządzenia. W połączeniu z panelami fotowoltaicznymi, pompy ciepła mogą stanowić zgrany duet, który sprawia, że ogrzewanie budynku jest w praktyce darmowe.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Instal-Perfekt Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Łużycka 31
64-100 Leszno
tel: 605 224 786 lub tel: 578 111 587
e-mail: info@instal-perfekt.pl
instal-perfekt.pl/

ENERGY PARTNER

ul. Rozłogi 90,
66-200 Świebodzin
tel: 602 199 547
e-mail: bgrala@energypartner.pl
energypartner.pl

Systemy Grzewcze Piotr Łozowicki

ul. Północna 1D,
69-110 Rzepin
tel: 502 670 640
e-mail: sg_rzepin@op.pl