Menu Zamknij

Pompy ciepła Żary

Niezawodne pompy ciepła w Żarach

W Żarach pompy ciepła zyskują coraz więcej dobrej prasy. Wszystko za sprawą tego, że urządzenia grzewcze, jakimi są powietrzne i gruntowe pompy ciepła, stanowią instalację grzewczą na miarę XXI wieku. Odpowiednio dopasowane do kubatury budynku i jego zapotrzebowania na energię cieplną, potrafią działać efektywnie i niezawodnie nawet ponad 20 lat. Pompa ciepła jest urządzeniem bezobsługowym, wymagającym jedynie rocznego przeglądu. To, co sprawia, że pompy ciepła wyróżniają się spośród innych, tradycyjnych metod ogrzewania, to ekologia - nie emitują żadnych szkodliwych substancji do atmosfery.

pompa ciepła Leszno

OZE a pompy ciepła

Każde urządzenie grzewcze, aby ogrzać budynek, potrzebuje energii. W przypadku kotłów gazowych czy węglowych energia ta oczywiście pozyskiwana jest odpowiednio z gazu ziemnego, czy z węgla kamiennego, które dzięki reakcji spalania wytwarzają ciepło niezbędne do ogrzania domu. W przypadku pomp ciepła energia grzewcza powstaje z ciepła pobranego z odnawialnych źródeł energii. Źródłami tymi są najczęściej powietrze i grunt (rzadziej woda, wtedy mówimy o wodnych pompach ciepła). Czerpanie energii z OZE jest krokiem, który popierają ekolodzy na całym świecie. OZE nie zatruwają środowiska i przyczyniają się do zastopowania coraz większego kurczenia się złóż paliw kopalnych.

Montaż pompy ciepła w Żarach

Na teren naszego miasta i okolic dojeżdżają Autoryzowani Partnerzy, którzy bardzo dobrze znają specyfikę działania pomp ciepła. Dzięki nim montaż i serwisowanie urządzeń jest bezproblemowe. Jako dystrybutor pomp ciepła szwedzkiej firmy CTC w Polsce możemy zapewnić o ich najwyższej jakości. Zadowolenie z urządzeń potwierdzają setki zadowolonych klientów.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Instal-Perfekt Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Łużycka 31, 64-100 Leszno
tel: 605 224 786 lub 578 111 587
e-mail: info@instal-perfekt.pl
instal-perfekt.pl

ENERGY PARTNER

ul. Rozłogi 90,
66-200 Świebodzin
tel: 602 199 547
e-mail: bgrala@energypartner.pl
energypartner.pl

Systemy Grzewcze Piotr Łozowicki

ul. Północna 1D,
69-110 Rzepin
tel: 502 670 640
e-mail: sg_rzepin@op.pl