Menu Zamknij

Pompy ciepła Wejherowo

Energia odnawialna Wejherowo

Nowatermia to firma zajmująca się dystrybucją pomp ciepła marki CTC w Polsce. Posiada sieć przeszkolonych instalatorów, którzy zajmują się profesjonalnym montażem tych urządzeń grzewczych. Znaleźć ich można również w okolicach Wejherowa. Miasto to uznawane jest za stolicę Kaszub. Wejherowo, nie dość, że położone  jest u stóp Morza Bałtyckiego, posiada wiele zabytków i atrakcji, a także szlaki turystyczne. To idealne miejsce do spacerów i kontaktu z naturą, warto więc zadbać o jakość powietrza w całym powiecie wejherowskim. Można to osiągnąć dzięki montażowi pomp ciepła zarówno w domach jednorodzinnych, jak i rezydencjach czy też budynkach publicznych.

pompa ciepła Wejherowo

Powietrzne pompy ciepła

Nasza oferta obejmuje gruntowe i powietrzne pompy ciepła. Jednostki czerpiące energię z powietrza występować mogą w formie splitowej lub monoblokowej. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego posiadamy obydwa te warianty. W porównaniu do gruntowych pomp ciepła, przy montażu powietrznych nie są wymagane odwierty. To sprawia, że powietrzna pompa ciepła jest prostsza i tańsza w montażu.

Dofinansowania do pomp ciepła

Aby ułatwić mieszkańcom Wejherowa oraz całego kraju możliwość zastosowania ekologicznych urządzeń grzewczych, powstało kilka źródeł pomocy. Najważniejszym jest program Czyste Powietrze, dzięki któremu można uzyskać dofinansowanie na zakup i montaż pompy ciepła. Dotację tą można połączyć również z ulgą termomodernizacyjną. Umożliwia ona odliczenie wydatków poniesionych na zakup i montaż pomp ciepła oraz elementów instalacji od podstawy obliczenia podatku. Dodatkowo, jeśli inwestor decyduje się na założenie paneli fotowoltaicznych, może pozyskać dofinansowanie z programu Mój Prąd.

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKOINSTAL
ul. Gdańska 37, 84-240 Reda
tel: 720 885 011
e-mail: biuro@ekoinstal.gda.pl
ekoinstal.gda.pl