Menu Zamknij

Pompy ciepła Tomaszów Mazowiecki

Pompy ciepła w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki leży w województwie łódzkim, na jego terenie coraz bardziej wzrasta zainteresowanie pompami ciepła. Wiele domów jednorodzinnych jest już wyposażonych w te urządzenia grzewcze, co diametralnie zmieniło na lepsze życie domowników w kwestii zadowolenia z komfortu cieplnego oraz użytkowania ciepłej wody. Pompy ciepła, które wyposażone są w dodatkowy zasobnik c.w.u., mogą bowiem podgrzewać wodę do celów gospodarczych po bardzo niskich kosztach. W rezultacie wielu mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, którzy myślą o budowie domu, uwzględnia w nim właśnie instalację pompy ciepła. Z kolei ci, którzy są właścicielami domów, w których działa stary, mało wydajny kocioł, zastanawiają się nad wymianą źródła ogrzewania na niezawodną pompę ciepła.

pompa ciepła Łódź

Dofinansowanie do pomp ciepła

Wymiana starego źródła ogrzewania na ekologiczną pompę ciepła jest łatwiejsze dzięki dotacjom na ten cel. Rządowy program Czyste Powietrze przewiduje aż trzy poziomy wsparcia, z czego najwyższy zakłada nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych bezzwrotnego dofinansowania na wymianę nieefektywnego źródła ciepła. Dofinansowanie obejmuje zakup i montaż pompy ciepła, a żeby otrzymać dotację, należy złożyć odpowiedni wniosek i spełnić kilka warunków. Z racji przeprowadzania przedsięwzięcia termomodernizacyjnego podatnik ma także prawo skorzystać z tak zwanej ulgi termomodernizacyjnej. Polega ona na możliwości odliczenia od podatku wydatków poniesionych na ten cel. W skład ulgi termomodernizacyjnej wchodzą też koszty sporządzenia dokumentacji, projektu, przyłączy itp.

Gdzie szukać fachowca?

Współpracujący z nami Autoryzowani Partnerzy działają między innymi na terenie województwa łódzkiego, również w Tomaszowie Mazowieckim. Warto zaufać doświadczonym specjalistom, gdyż ogromna wiedza i wieloletnia praktyka pomagają im w codziennej pracy i gwarantują najwyższą jakość usług. Nasi instalatorzy bardzo dobrze znają specyfikę pracy pomp ciepła najwyższej jakości, takich jak szwedzkie urządzenia marki CTC.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Danpol

ul. Gimnastyczna 1, 94-128 Łódź
tel: 42 640 42 65
e-mail: danpol@danpol.info
danpol.info