Menu Zamknij

Pompy ciepła Stalowa Wola

Pompy ciepła w Stalowej Woli

Stalowa Wola to dynamicznie rozwijające się wielokierunkowo miasto. Gwałtowny jego rozwój rozpoczął się w latach powojennych i miał związek z rozkwitem Huty Stalowa Wola, produkującej m.in. maszyny górnicze i rolnicze, a w późniejszym czasie skupiającej się na produkcji wojskowej. Nowe zakłady przemysłowe, osiedla, punkty usługowe, a także obiekty kulturalne czy sportowe, które zaczęły powstawać w ciągu kolejnych lat, dopełniają obraz rozwijającej się Stalowej Woli. Coraz intensywniejsze doskonalenie się miasta i wzrost świadomości ekologicznej dotknęły też branży architektonicznej, czego przykładem może być śmielsze proponowanie przez architektów nowoczesnych i ekologicznych pomp ciepła w domach jednorodzinnych.

pompa ciepła Opole

Pompy ciepła — alternatywa dla kotłów

Nowoczesne pompy ciepła są poważną konkurencją dla tradycyjnych metod ogrzewania. Dzisiejszym wyzwaniem staje się zapewnienie komfortu cieplnego mieszkańcom domu, a jednocześnie ogrzewania budynku w sposób ekologiczny. Taki kompromis trudno uzyskać za pomocą zwykłych kotłów grzewczych. Dym, popiół, szkodliwe związki uchodzące do atmosfery, a nawet ryzyko zaczadzenia — takie niebezpieczeństwo w przypadku tradycyjnego ogrzewania istnieje zawsze. Z kolei pompy ciepła zupełnie to niebezpieczeństwo wykluczają. Powodem jest fakt, że aby ogrzać za pomocą pompy ciepła dom, nie trzeba spalać ani węgla, ani gazu, ani oleju — energia grzewcza powstaje bez spalania. Rodzi się w wyniku przemian termodynamicznych w układzie chłodniczym pompy ciepła.

Montaż pompy ciepła

Nasza oferta skupia najwyższej jakości pompy ciepła. Oferujemy wysokiej klasy urządzenia najlepszych na rynku firm, takich jak szwedzka Thermia czy włoska Aermec (seria BHP). Współpracujący z nami Autoryzowani Partnerzy mają najwyższe kwalifikacje, aby sprzedawać pompy ciepła i doskonale znają się na montażu oraz serwisowaniu tych urządzeń. Polecamy kontakt z profesjonalistami — dobrze dobrana pompa ciepła może bezawaryjnie działać nawet ponad dwie dekady.

Instalatorzy w Twojej okolicy

ZETES

ul. Kościuszki 52b,
39-300 Mielec
tel: 17 773 30 50
e-mail: zetes@zetes.mielec.pl
zetes.mielec.pl