Menu Zamknij

Pompy ciepła Stalowa Wola

Pompy ciepła w Stalowej Woli

Stalowa Wola to dynamicznie rozwijające się wielokierunkowo miasto. Gwałtowny jego rozwój rozpoczął się w latach powojennych i miał związek z rozkwitem Huty Stalowa Wola, produkującej m.in. maszyny górnicze i rolnicze, a w późniejszym czasie skupiającej się na produkcji wojskowej. Nowe zakłady przemysłowe, osiedla, punkty usługowe, a także obiekty kulturalne czy sportowe, które zaczęły powstawać w ciągu kolejnych lat, dopełniają obraz rozwijającej się Stalowej Woli. Coraz intensywniejsze doskonalenie się miasta i wzrost świadomości ekologicznej dotknęły też branży architektonicznej, czego przykładem może być śmielsze proponowanie przez architektów nowoczesnych i ekologicznych pomp ciepła w domach jednorodzinnych.

pompa ciepła Opole

Pompy ciepła — alternatywa dla kotłów

Nowoczesne pompy ciepła są poważną konkurencją dla tradycyjnych metod ogrzewania. Dzisiejszym wyzwaniem staje się zapewnienie komfortu cieplnego mieszkańcom domu, a jednocześnie ogrzewania budynku w sposób ekologiczny. Taki kompromis trudno uzyskać za pomocą zwykłych kotłów grzewczych. Dym, popiół, szkodliwe związki uchodzące do atmosfery, a nawet ryzyko zaczadzenia — takie niebezpieczeństwo w przypadku tradycyjnego ogrzewania istnieje zawsze. Z kolei pompy ciepła zupełnie to niebezpieczeństwo wykluczają. Powodem jest fakt, że aby ogrzać za pomocą pompy ciepła dom, nie trzeba spalać ani węgla, ani gazu, ani oleju — energia grzewcza powstaje bez spalania. Rodzi się w wyniku przemian termodynamicznych w układzie chłodniczym pompy ciepła.

Montaż pompy ciepła

Nasza oferta skupia najwyższej jakości pompy ciepła. Oferujemy wysokiej klasy urządzenia najlepszych na rynku firm, takich jak szwedzka marka CTC. Współpracujący z nami Autoryzowani Partnerzy mają najwyższe kwalifikacje, aby sprzedawać pompy ciepła i doskonale znają się na montażu oraz serwisowaniu tych urządzeń. Polecamy kontakt z profesjonalistami — dobrze dobrana pompa ciepła może bezawaryjnie działać nawet ponad dwie dekady.

Instalatorzy w Twojej okolicy

SATOR Grzegorz Skowroński

ul. Wspólna 10,
26-900 Kozienice-Nowiny
tel: +48 382 05 07
tel: 606 243 618
e-mail: biuro@sator.pl
sator.pl

Instal-Mix Jacek Lelonek

ul. Jana Pawła II 22,
28-362 Nagłowice
tel: 692 278 743
e-mail: instal_mix@op.pl