Menu Zamknij

Pompy ciepła Skarżysko-Kamienna

Pompy ciepła w Skarżysku-Kamiennej

Nad rzeką Kamienna, na pograniczu Płaskowyżu Suchedniowskiego i Garbu Gielniowskiego, na wysokości 250 m n.p.m. leży Skarżysko-Kamienna. Otoczona jest rozległymi kompleksami leśnymi, wchodzącymi w znacznym stopniu w skład obszaru chronionego i parków krajobrazowych. Dla mieszkańców tereny te stanowią wartość ekologiczną, a proekologiczne postawy coraz bardziej widoczne są w wielu różnych aspektach życia codziennego. Manifestują się one także pod postacią wyboru ekologicznych urządzeń grzewczych zamiast wysokoemisyjnych tradycyjnych kotłów. Pompy ciepła w Skarżysku-Kamiennej stanowią nową jakość w ogrzewaniu domów jednorodzinnych.

Pompa ciepła Skarżysko-Kamienna

Mniej smogu z pompami ciepła

Tradycyjne kotły grzewcze mogą przyczyniać się do powstawania szkodliwego smogu. Ogrzewanie za pomocą węgla kamiennego, gazu ziemnego, olejów opałowych i innych paliw zawsze niesie za sobą generowanie zanieczyszczeń. Dym i zawarte w nim substancje uboczne to nieodzowny element każdej reakcji spalania. Nowoczesne pompy ciepła są ekologiczne, ponieważ nie emitują tego typu zanieczyszczeń. Do wytworzenia ciepła grzewczego nie potrzebują paliw — produkują je z energii cieplnej pobranej z odnawialnych źródeł energii. W przypadku powietrznych pomp ciepła będzie to powietrze, z którego pobierane ciepło przekształcane jest w energię grzewczą, a w przypadku gruntowych pomp ciepła do czynienia mamy z energią pobieraną spod gruntu.

Fachowcy montują pompy ciepła

Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego, w tym Skarżyska-Kamiennej, którzy zainteresowani są montażem najlepszej jakości pomp ciepła, mogą skontaktować się z naszymi Autoryzowanymi Partnerami, którzy działają właśnie na tym terenie. Nasi fachowcy nie tylko mają odpowiednie uprawnienia do sprzedaży pomp ciepła, ale oferują także usługi montażu i serwisowania tych urządzeń. Doskonale znają też specyfikę działania najlepszych pomp ciepła, takich jak szwedzkiej marki CTC.

Instal-Mix Jacek Lelonek

ul. Jana Pawła II 22,
28-362 Nagłowice
tel: 692 278 743
e-mail: instal_mix@op.pl

SATOR Grzegorz Skowroński

ul. Wspólna 10,
26-900 Kozienice-Nowiny
tel: 48 382 05 07
lub tel: 606 243 618
e-mail: biuro@sator.pl
sator.pl