Menu Zamknij

Pompy ciepła Puławy

Energooszczędne rozwiązania Puławy

Nowatermia jest oficjalnym dystrybutorem pomp ciepła szwedzkiej marki CTC w Polsce. Te ekologiczne urządzenia grzewcze są coraz bardziej popularne w województwie lubelskim, gdzie leżą Puławy. Jest to nadwiślańskie miasto będące stolicą powiatu puławskiego. Mieszkańcy Puław cenią sobie świeże powietrze i innowacyjne rozwiązania w swoich domach. Dlatego idealnym produktem może być dla nich pompa ciepła, która łączy ze sobą troskę o środowisko z nowoczesnością. Pompy ciepła ogrzewają budynek za pomocą odnawialnych źródeł energii, tworzą więc naturalną i darmową energię. Do ich działania niepotrzebny jest proces spalania, nie trzeba więc martwić się o zanieczyszczanie powietrza.

pompa ciepła Puławy

Pompa ciepła - zalety

Pompy ciepła charakteryzują się nie tylko ekologicznymi aspektami. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii to również oszczędność pieniędzy. Zastępują one takie materiały eksploatacyjne, jak paliwa kopalne potrzebne do zasilania kotłów i są zupełnie darmowe. Jeśli osoba, która jest na etapie budowy domu zdecyduje się na ogrzewanie pompą ciepła, będzie mogła zrezygnować z kominów, co zmniejszy koszta inwestycji. Brak występowania procesu spalania gwarantuje niepowstawanie sadzy i pyłów. Mieszkańcy domu z pompą ciepła nie są również narażeni na śmiertelny czad. Posiadanie pompy ciepła wiąże się także z takimi zaletami, jak na przykład komfort użytkowania. Pompa ciepła jest bowiem urządzeniem niemal bezobsługowym. Prosty, intuicyjny sterownik pozwala na szybkie kontrolowanie pompy ciepła. Jest to możliwe również dzięki darmowej aplikacji na telefon. Te ekologiczne urządzenia grzewcze mogą działać bezawaryjnie przez wiele lat. Gruntowe pompy ciepła na przykład, swoją efektywność zawdzięczają odwiertom wgłąb ziemi i zamkniętemu układowi instalacji.

Profesjonalny instalator pomp ciepła

Specjalistyczne szkolenia i unikalne uprawnienia - to sprawia, że nasi instalatorzy są w pełni przygotowani do montażu pomp ciepła marki CTC. Autoryzowani Partnerzy rozsiani są po całym kraju. Mieszkańcy Puław na przykład, nie muszą więc martwić się o brak fachowców w swojej okolicy. Nasi Partnerzy zapewniają odpowiedni dobór i montaż pomp ciepła. Kwestie te są kluczowe jeśli chodzi o prawidłowe i efektywne działanie tych urządzeń grzewczych.

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKO-INSTAL Daniel Zabłocki

Świdry 110 A,
21-400 Świdry
tel: 504 127 622
e-mail: danyz7909@gmail.com

SATOR Grzegorz Skowroński

ul. Wspólna 10,
26-900 Kozienice-Nowiny
tel: 48 382 05 07 lub 606 243 618
e-mail: biuro@sator.pl
www.sator.pl