Menu Zamknij

Pompy ciepła Olsztyn

Energia odnawialna w Olsztynie

W naszej ofercie znajdują się powietrzne i gruntowe pompy ciepła. Dystrybucję tych urządzeń grzewczych prowadzimy na terenie całej Polski - również w Olsztynie. Olsztyn to stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Jest największym miastem na Warmii. Okoliczne jeziora, rzeki i lasy sprawiają, że mieszkańcy Olszyna są w stałym kontakcie z przyrodą. Aby dbać o środowisko naturalne w regionie, warto również zapewnić czyste powietrze. Mieszkańcy powiatu olsztyńskiego mogą więc zredukować emisję szkodliwych substancji przesiadając się z samochodu na rower, albo montując pompy ciepła w swoich domach. To ekologiczne urządzenie grzewcze zapewnia ogrzewanie i chłodzenie budynku wykorzystując odnawialne źródła energii, takie jak: ziemia, woda i powietrze. Dzięki temu rozwiązaniu nie powstają szkodliwe pyły czy dym. Właściciele budynków z pompą ciepła nie są również narażeni na zabójczy czad - bezwonny i bezbarwny gaz, który może zagrażać zdrowiu i życiu.

pompa ciepła Olsztyn

Dlaczego pompa ciepła?

Pompy ciepła posiadają wiele zalet. Przede wszystkim, dzięki użyciu odnawialnych źródeł energii, koszty użytkowania pompy ciepła są niskie. Co za tym idzie, jej użytkownik nie musi martwić się o kupno materiałów eksploatacyjnych, które byłyby stosowane przy innych metodach ogrzewania domu. Brak dymu, pyłów i sadzy powstających podczas stosowania kotłów węglowych sprawia, że pomieszczenie z pompą ciepła jak i cała okolica domu, nie są zanieczyszczone. Mieszkańcy Olsztyna mogą więc zapewnić sobie życie w komfortowych warunkach. Dodatkową wagą tej zalety jest to, że pompa ciepła posiada kolorowy sterownik z intuicyjnym menu. Można ją również kontrolować za pomocą darmowej aplikacji na telefon.

Profesjonalny instalator pomp ciepła

Instalatorów pomp ciepła CTC można znaleźć na terenie całej Polski. Między innymi mieszkańcy Olsztyna mogą znaleźć fachowca, który profesjonalnie dobierze oraz zamontuje pompę ciepła. W przypadku urządzeń pobierających energię z gruntu, zapewniane są również odwierty. Autoryzowani Partnerzy Nowatermia są szczegółowo szkoleni i posiadają odpowiednie uprawnienia do montażu tych urządzeń grzewczych.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Eco Energy Sp. z o.o.

ul. Topolowa 1, 11-010 Łęgajny
tel: 502 204 060
e-mail: biuro@ecoenergy.com.pl
ecoenergy.com.pl