Menu Zamknij

Pompy ciepła Nysa

Pompy ciepła w Nysie

Nasza oferta pomp ciepła obejmuje urządzenia typu powietrze-woda oraz typu grunt-woda. Wszystkie proponowane przez nas pompy ciepła są bardzo wysokiej jakości. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń najwyższej klasy włoskiej marki Aermec (seria BHP) oraz Centrum Pomp Ciepła Thermia. Współpracujący z nami profesjonalni instalatorzy, uprawnieni do sprzedaży, montażu i serwisy pomp ciepła tych marek dostępni są również na terenie województwa opolskiego, w tym w Nysie. Wiedza, umiejętności i doświadczenie instalatorów mogą wpływać na późniejszą efektywność pracy pomp ciepła, dlatego warto wybierać spośród naszych godnych zaufania Autoryzowanych Partnerów.

pompa ciepła Opole

Ekologiczne rozwiązania

Ekolodzy od lat wspominają o tym, że wśród wielu aspektów dbania o środowisko nie można pominąć również tego związanego z emisją do atmosfery szkodliwych substancji, co często ma miejsce w przypadku ogrzewania budynków za pomocą przestarzałych kotłów. Wysokoemisyjne instalacje i generowane przez nie zanieczyszczenia są jedną z przyczyn powstawania zagrażającego nie tylko środowisku, ale i zdrowiu ludzi, smogu. Aby uniknąć smogu, najlepszym rozwiązaniem są nowoczesne pompy ciepła, które ogrzewają budynek bez jednoczesnej emisji zanieczyszczeń. Ciepło grzewcze produkowane jest tu bowiem nie dzięki spalaniu paliw, a dzięki przemianom termodynamicznym energii cieplnej pobranej z powietrza lub gruntu.

Tania ciepła woda użytkowa

Pompy ciepła, oprócz ogrzewania budynku mogą pełnić funkcję produkcyjną dla ciepłej wody użytkowej. Aby pompa ciepła mogła produkować wodę dla celów gospodarczych, powinna być wyposażona w zasobnik c.w.u. Najlepsze pompy ciepła działają w tzw. Technologii Gorącego Gazu — opatentowanej przez firmę Thermia. Ta nowoczesna technologia pozwala na produkowanie ciepłej wody użytkowej w bardzo dużych ilościach i o wysokiej temperaturze wyjściowej.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Kowsol Grzegorz Kowal

Jagiełły 2/4,
48-385 Otmuchów
tel: 660 035 988
e-mail: info@kowsol.pl
kowsol.pl

AKM Michoń

ul. Ks. Koziołka 4
47-303 Krapkowice
tel: 601 663 399
e-mail: biuro@akm.net.pl
akm.net.pl

Atmen-Łazienki s.c.

ul. Wiejska 8A,
46-050 Przywory
tel: 77 427 12 50
e-mail: atmen@op.pl
e-mail: biuro@atmen.pl
atmen.pl