Menu Zamknij

Pompy ciepła Nowy Sącz

Pompy ciepła w Nowym Sączu

Nowy Sącz to kolejne miasto w Polsce, w którym wielu właścicieli domów jednorodzinnych zdecydowało się na montaż nowoczesnych pomp ciepła. Wśród zalet tych urządzeń wymieniają oni takie cechy, jak przyjazność dla środowiska, czyli fakt, że ogrzewanie domu za pomocą pompy ciepła nie wiąże się z emisją do atmosfery szkodliwych substancji. Ich kolejna zaleta to efektywność działania - mogą pracować bezawaryjnie nawet ponad dwie dekady, a same w sobie są urządzeniami bezobsługowymi. Zwraca się również uwagę na takie cechy jak wielofunkcyjność pomp ciepła.

pompa ciepła Częstochowa

Zasobnik ciepłej wody w pompach ciepła

Nasze pompy ciepła wyposażone są w dodatkowe zasobniki ciepłej wody użytkowej. Dzięki temu, poza ogrzaniem budynku, pompa ciepła przez cały rok jest w stanie produkować c.w.u. po bardzo atrakcyjnych kosztach. Mowa tutaj o oszczędnościach na rachunkach za ciepłą wodę rzędu nawet 30% w skali miesiąca. Najlepsze pompy ciepła korzystają z najlepszych na rynku rozwiązań, dlatego produkcja ciepłej wody użytkowej jest niezwykle wydajna.

Montaż pompy ciepła w Nowym Sączu

Profesjonalni instalatorzy, którzy są naszymi Autoryzowanymi Partnerami, działają również na terenie Nowego Sącza. Fachowcy ci są przeszkoleni i uprawnieni do sprzedaży i montażu naszych urządzeń, dlatego mieszkańcy Nowego Sącza mogą mieć pewność, że współpracujący z nami instalatorzy wykonują swoją pracę solidnie. Doskonale znają specyfikę działania pomp ciepła, mają doświadczenie zarówno w kwestii samego montażu, jak i serwisowania tych urządzeń grzewczych.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Paweł Żukowski Z.U.I.E.I.E.

ul. Szlak Papieski 54A,
34-424 Bańska Wyżna
tel: 604 779 090
e-mail: p_zukowski@poczta.fm
studnie-zakopane.pl

REM-BUD Roman Pędzimąż

ul. Pienińska 261,
34-431 Ostrowsko
tel: 602 215 579
e-mail: rembud.office@gmail.com
rembud-instal.pl