Menu Zamknij

Pompy ciepła Malbork

Ekologiczne rozwiązania w Malborku

Nowatermia to wyłączny dystrybutor pomp ciepła marki CTC w Polsce. Dzięki dużej powierzchni magazynowej oraz dobrej logistyce, może sprawnie dostarczyć te urządzenia grzewcze w każdy zakątek kraju, w tym również do Malborka. Miasto to leży w województwie pomorskim i słynie z zamku krzyżackiego, do którego co roku przyjeżdżają tysiące turystów. Malbork musi więc dbać o otoczenie nie tylko w okolicach zabytku, ale również o teren całego powiatu malborskiego. Dbając o atmosferę podczas zwiedzania historycznych murów, warto zwrócić uwagę na to, by powietrze nad Malborkiem nie było zanieczyszczone. Pompy ciepła to doskonałe rozwiązanie by zredukować emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Te ekologiczne urządzenia grzewcze posiadają jeszcze więcej kluczowych zalet, takich jak komfort i niskie koszty użytkowania. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż mieszkańcy Malborka mogą skorzystać z różnego rodzaju dofinansowań i tym samym zamontować pompę ciepła po bardzo atrakcyjnych cenach.

pompa ciepła Malbork

Gruntowe pompy ciepła

Jednym z głównych elementów naszej oferty są gruntowe pompy ciepła. Posiadają one wiele zalet. Odwierty niezbędne do instalacji tego rodzaju pomp ciepła, pozyskują energię z gruntu, co zapewnia efektywne ogrzewanie przez cały rok. W porównaniu do powietrznych pomp ciepła, gruntowe nie są uzależnione od warunków atmosferycznych - temperatura pod powierzchnią ziemi jest stała. Zamknięty układ gruntowej pompy ciepła charakteryzuje się małą awaryjnością i długą żywotnością urządzenia.

Serwis pomp ciepła

Pompę ciepła można porównać do auta. W celu wyeliminowania ewentualnych usterek, trzeba wykonać coroczny przegląd, który sprawdzi, czy pompa ciepła pracuje prawidłowo. Nowatermia posiada wewnętrzne wsparcie techniczne, a także autoryzowane serwisy na terenie całego kraju. Dzięki takiemu połączeniu, użytkownicy pomp ciepła mają łatwy dostęp do pomocy serwisowej zarówno w wykonaniu przeglądu, jak i w ewentualnych nagłych awariach. Klienci z okolic Malborka, jak również z całego kraju, nie muszą się martwić o swoje urządzenia.

 

Instalatorzy w Twojej okolicy

Rat-Instal Ludwik Ratkowski

ul. Mickiewicza 20, 82-200 Malbork
tel: 508 128 276
e-mail: rat-instal@wp.pl