Menu Zamknij

Pompy ciepła Konin

Energia odnawialna w Koninie

W naszej ofercie znajdują się gruntowe i powietrzne pompy ciepła, a dystrybucję tych urządzeń prowadzimy na terenie całego kraju - w tym w Koninie. Konin jest miastem położonym w województwie wielkopolskim. Pomimo tego, że działa tam Konińskie Zagłębie Węgla Brunatnego, warto również wykorzystywać odnawialne źródła energii. Pompy ciepła na przykład, czerpią energię z gruntu, powietrza lub wody. Dzięki temu mieszkańcy Konina mają szansę ogrzewać swoje domy przy zerowych kosztach eksploatacji oraz bez zmartwień o to, że złoża źródeł energii się skończą. Wśród oferowanych przez nas urządzeń grzewczych, znajdują się pompy ciepła dopasowane do domów jednorodzinnych, jak również większe jednostki, które będą doskonałe dla rezydencji lub budynków użyteczności publicznej. Te ekologiczne rozwiązania mogą również wpłynąć na poprawę jakości powietrza - szczególnie w miastach. Dzięki temu Konin, jak i każdy inny większy punkt na mapie Polski, ma szansę wygrać z wszechobecnym smogiem. Mieszkańcy dużych miast mogą żyć zdrowiej i bardziej komfortowo.

pompa ciepła Konin

Dlaczego pompa ciepła?

Oprócz ekologicznych oraz ekonomicznych korzyści, pompy ciepła mają wiele innych zalet. Pompa ciepła zapewnia niesamowity komfort użytkowania. Sterowanie pompą ciepła jest proste i przyjemne. Wszystko dzięki kolorowemu, intuicyjnemu sterownikowi oraz darmowej aplikacji na telefon, dzięki której urządzenie można kontrolować z każdego miejsca na ziemi. Montaż pompy ciepła oznacza również czystość, ponieważ w pomieszczeniu nie osadzają się sadze i pyły. W przypadku planowania kupna tych urządzeń grzewczych do nowego budynku, inwestor może zrezygnować z wykonania kominów, a co za tym idzie - obniży koszty budowy swojego domu.

Profesjonalny instalator pomp ciepła

Nasza sieć Autoryzowanych Partnerów składa się z przeszkolonych firm na terenie całego kraju. W związku z tym takie osoby, jak mieszkańcy Konina, mogą skorzystać z najlepszej jakości usług. Profesjonalny dobór i montaż, a w przypadku gruntowych pomp ciepła - fachowo wykonane odwierty, to klucz do długoletniego i bezawaryjnego działania tych urządzeń grzewczych.

Instalatorzy w Twojej okolicy

KOMEL

ul. Aleje 1 Maja 22A, 62-510 Konin
tel: 63 245 37 32 lub 509 526 001
e-mail: komel@komel.net.pl
komel.net.pl