Menu Zamknij

Pompy ciepła Kołobrzeg

Pompy ciepła w Kołobrzegu

W środkowej części wybrzeża, w województwie zachodniopomorskim leży Kołobrzeg, jedno z najpopularniejszych miast w Polsce pod względem atrakcji turystycznych. Położenie u ujścia rzek Parsęty, sąsiedztwo lasów i morza — wszystko składa się na to, że funkcja turystyczna, ale też uzdrowiskowa miasta jest nie do pominięcia. Na terenie miasta znajduje się ponad 20 zakładów lecznictwa uzdrowiskowego. Kołobrzeżanie kultywują uzdrowiskowy charakter miasta i dbają o jak najlepszą jakość powietrza. Pomaga w tym wymiana starych, wysokoemisyjnych urządzeń grzewczych na niskoemisyjne, przyjazne środowisku, ekologiczne pompy ciepła.

Pompa ciepła Kołobrzeg

Efektywne ogrzewanie pompami ciepła

Dobrze dobrana moc pompy ciepła zapewnia doskonały potencjał ogrzewania. W zależności od tego, z jakim typem urządzenia mamy do czynienia, mówimy o pompach gruntowych bądź powietrznych. Gruntowa pompa ciepła pobiera ciepło spod gruntu, a dzięki takim elementom pompy ciepła, jak parownik, sprężarka, skraplacz czy zawór rozprężny, przemienia je na energię grzewczą, która finalnie dystrybuowana jest do instalacji ogrzewania w domu — ogrzewania podłogowego, kaloryferów ściennych itp. Powietrzna pompa pracuje podobnie, jednak ciepło nie jest pobierane spod ziemi, lecz z powietrza, dzięki specjalnej jednostce zewnętrznej z wentylatorem. Każda pompa ciepła posiada intuicyjny sterownik z infografikami, który można kontrolować z darmowej aplikacji w smartfonie.

Profesjonalni instalatorzy pomp ciepła

Prawidłowy dobór i montaż pomp ciepła przyczynia się do tego, by urządzenie działało jak najbardziej efektywnie. Nasi fachowcy, będącymi Autoryzowanymi Partnerami są przeszkoleni i uprawnieni do sprzedaży oraz montażu najlepszych pomp ciepła. Spora wiedza i doświadczenie pozwala im na świadczenie usług sprzedaży, montażu i serwisowania na najwyższym poziomie. Jako polski dystrybutor marki CTC oraz Centrum Pomp Ciepła Termia zapewniamy wsparcie serwisowe oraz przeszkolonych serwisantów, których znaleźć można na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Instalatorzy w Twojej okolicy

P. W. EKOTECH

ul. Białogardzka 14a,
78-314 Sławoborze
tel: 509 764 561
e-mail: biuro@cieploznatury.pl
cieploznatury.pl