Menu Zamknij

Pompy ciepła Kamienna Góra

Najlepsze pompy ciepła w Kamiennej Górze

Kamienna Góra to miasto położone w województwie dolnośląskim i należy do aglomeracji wałbrzyskiej. Jest to niezwykle interesujące miejsce z niemalże 800-letnią historią oraz wspaniałymi krajobrazami na pasma Gór Stołowych, Gór Kruczych oraz Rudaw Janowickich. Jednym z rozwiązań, aby w tym niezwykle urokliwym regionie jakość powietrza zawsze spełniała normy, jest montaż pomp ciepła zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielkopowierzchniowych otaczających Kamienną Górę. Pompy ciepła w odróżnieniu od np. pieców węglowych, nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery, gdyż wykorzystują jedynie energię elektryczną i odnawialne źródła energii. Dzięki temu ich użytkownicy mogą zapewnić czyste powietrze i zdrowsze życie sobie oraz osobom w swoim otoczeniu. Posiadanie pompy ciepła wiąże się również z korzyściami innego typu, tj. komfort użytkowania, niskie koszty, sterowanie z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji w telefonie, bardzo niska awaryjność.

pompa ciepła Oleśnica

Czy pompa ciepła musi być droga?

Pompy ciepła to bardzo ekonomiczne urządzenia grzewcze, które do ogrzania budynku wykorzystują energię odnawialną: z powietrza, gruntu lub wody. Dzięki tym danym nam przez naturę źródłom energii, użytkownicy pomp ciepła mogą raz na zawsze zapomnieć o zakupie opału do ogrzania budynku. Dobrze dobrana oraz zainstalowana pompa ciepła może działać efektywnie przez wiele lat przy niskich kosztach użytkowania. Efektywność tą w przypadku gruntowych pomp ciepła, zapewniają również solidnie wykonane odwierty i profesjonalny montaż. Osoby pragnące wymienić stare, nieefektywne kotły wcale nie muszą wydawać na pompę ciepła astronomicznych kwot. Można skorzystać z dofinansowania z programu Czyste Powietrze, gdzie kwota zwrotu, którą można otrzymać, uzależniona jest od dochodu na osobę w rodzinie. Innym sposobem na odzyskanie części poniesionych na pompę ciepła kosztów jest zwrot podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Profesjonalni instalatorzy pomp ciepła

W naszej ofercie znajdują się zarówno gruntowe, jak i powietrzne pompy ciepła. Dystrybucja tych urządzeń prowadzona jest na terenie całego kraju, także w Kamiennej Górze. Nasze pompy ciepła, ze względu na swoją niezawodność i jakość wykonania, cieszą się coraz większą popularnością wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego. Nowatermia posiada sieć wykwalifikowanych instalatorów, którzy zostali profesjonalnie przeszkoleni i przygotowani do montażu oferowanych pomp ciepła. Są to osoby, które dzięki swojemu doświadczeniu gwarantują fachową pomoc i bezproblemowe przeprowadzenie klienta przez cały proces inwestycji. Poniżej znaleźć można kontakt do partnera odpowiedzialnego za Kamienną Górę i okolice.

Instalatorzy w Twojej okolicy

TB system Tomasz Piksa

ul. Browarowa 1
58-400 Kamienna Góra
tel: 661 715 712
e-mail: biuro@tb-system.pl
tb-system.pl