Menu Zamknij

Pompy ciepła Hamulka

Energia odnawialna w Hamulce

Nowatermia to firma zajmująca się dystrybucją pomp ciepła marki CTC w Polsce. Posiada sieć przeszkolonych instalatorów, którzy zajmują się profesjonalnym montażem tych urządzeń grzewczych. Znaleźć ich można również w okolicach Augustowa w Hamulce. Jest to świetne miejsce do spacerów i kontaktu z naturą, warto więc zadbać o jakość powietrza w całym powiecie sokólskim. Można to osiągnąć dzięki montażowi systemów ogrzewania korzystających z OZE. Pompy ciepła to idealne rozwiązanie zarówno w domach jednorodzinnych, jak i rezydencjach czy też budynkach publicznych.

pompa ciepła Hamulka

Powietrzne i gruntowe pompy ciepła

Nasza oferta obejmuje gruntowe i powietrzne pompy ciepła. Jednostki czerpiące energię z powietrza występować mogą w formie split lub monoblok. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego posiadamy obydwa te warianty. W porównaniu do gruntowych pomp ciepła, przy montażu powietrznych nie są wymagane odwierty. To sprawia, że powietrzna pompa ciepła jest prostsza i tańsza w montażu.

Dofinansowania do pomp ciepła

Aby ułatwić mieszkańcom województwa podlaskiego oraz całego kraju możliwość zastosowania ekologicznych urządzeń grzewczych, powstało kilka źródeł, z których możemy otrzymać dofinansowanie na zakup i montaż pomp ciepła. Najważniejszym jest program Czyste Powietrze, dotację taką można połączyć również z ulgą termomodernizacyjną. Umożliwia ona odliczenie wydatków poniesionych na zakup i montaż pomp ciepła oraz elementów instalacji od podstawy obliczenia podatku.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Nova-Tech Karol Szubzda

ul. Białostocka 2/2,
16-150 Suchowola
tel: 572 644 620
e-mail: biuro@novatech.org.pl
novatech.org.pl