Menu Zamknij

Pompy ciepła Grodzisk Mazowiecki

Energia odnawialna w Grodzisku Mazowieckim

Nowatermia to firma, która zajmuje się dystrybucją pomp ciepła wysokiej klasy. Działa na terenie całego kraju, między innymi w Grodzisku Mazowieckim - mieście usytuowanym w okolicach Warszawy. Położenie obok tak dużego miasta sprawia, że jakość powietrza nad Grodziskiem Mazowieckim nie jest zadowalająca. Jednym z rozwiązań tego problemu nie tylko dla stolicy kraju, ale również dla okolicznych miast województwa mazowieckiego, mogą być pompy ciepła.

Dlaczego pompa ciepła?

Urządzenia te są ekologicznym oraz energooszczędnym rozwiązaniem, dzięki którym emisja spalin do atmosfery ulega zmniejszeniu. W naszej ofercie znajdują się gruntowe pompy ciepła. Odwierty wykonywane przy tego typu pompach ciepła, czerpią energię z gruntu i w ten sposób ogrzewają budynek. Nie brakuje również powietrznych pomp ciepła, które wykorzystują otaczające nas powietrze. Odnawialne źródła energii sprawiają, że ogrzewanie staje się ekologiczne, prostsze i tańsze. Pompy ciepła w Grodzisku Mazowieckim mogą być więc idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu jego mieszkańcy będą mieli szansę oddychać czystym powietrzem.

Pompa ciepła Grodzisk Mazowiecki

Zalety pomp ciepła

Pompy ciepła posiadają jeszcze wiele kluczowych zalet. Jedną z nich jest komfort użytkowania. Dzięki wbudowanemu modułowi online, pompa ciepła może być kontrolowana poprzez darmową aplikację w telefonie. Przy zamontowanej pompie ciepła nie trzeba martwić się o opał czy też czystość w kotłowni. Intuicyjny, kolorowy sterownik pozwala na prostą zmianę ustawień tego urządzenia grzewczego. Poza tym, oferowane przez nas pompy ciepła charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu świetnie komponują się w niemal każdym pomieszczeniu.

Dofinansowanie do pomp ciepła

Dzięki programowi Czyste Powietrze, można uzyskać dofinansowanie na wymianę nieekologicznego źródła ogrzewania, na m.in. pompę ciepła. Daje to możliwość znacznego obniżenia kosztów zakupu i montażu tego urządzenia grzewczego. Poza tą dotacją, istnieje możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej. Pozwala ona na odliczenie zakupu urządzeń, materiałów oraz usług związanych z montażem pomp ciepła. Obydwa te benefity mogą się łączyć.

 

Instalatorzy w Twojej okolicy

Studio Pomp Ciepła Aneta Oszczak

Mikołajew 18,
96-516 Szymanów
tel: 696 029 697
e-mail: wojciech@oszczak.pl
oszczak.pl