Menu Zamknij

Pompy ciepła Gorzów Wielkopolski

Ochrona środowiska w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski położony jest w województwie lubuskim, nad Odrą. Populacja Gorzowa Wielkopolskiego to około 100 tysięcy osób. Miasto jest powszechnie znane jako „brama do Polski”, ponieważ istnieje wiele mostów łączących je z innymi dużymi miastami, np. Frankfurtem nad Odrą. Pierwsze wzmianki o Gorzowie Wielkopolskim pochodzą z 1038 r. Kiedy miasto zostało założone, jego nazwa pisana była jako „Gurzów”. Gorzów Wielkopolski ma szerokie nabrzeże z pięknymi drzewami i wieloma miejscami do spacerów w naturze. Środowisko naturalne jest dla Gorzowian niezwykle ważne i wzięli sobie do serca jego ochronę.

pompa ciepła Gorzów Wielkopolski

Zasada działania pomp ciepła

Powietrzne i gruntowe pompy ciepła, które mamy w ofercie to jednostki grzewcze czerpiące energię z powietrza (pompy typu powietrze - woda) lub w przypadku gruntowych pomp ciepła spod powierzchni gruntu. Nieco tańsze są powietrzne pompy ciepła, a do tego dużo szybsze w montażu. Są one wyposażone w jednostkę zewnętrzną z wbudowanym wentylatorem. Gruntowe pompy ciepła natomiast tworzą zamknięty układ ogrzewania. Każdy z typów pomp ciepła występuje w wersjach o różnej mocy i parametrach, które jesteśmy w stanie dopasować do wymagań klienta.

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Upewnij się, że pompa ciepła zostanie prawidłowo zainstalowana i będzie regularnie serwisowana, aby zapewnić jej maksymalne wykorzystanie i długowieczność. Niewłaściwa instalacja może mieć negatywny wpływ na skuteczność, trwałość i komfort cieplny mieszkańców. Warto podczas montażu i dostawy pompy ciepła polegać na doświadczonych profesjonalistach z naszej sieci instalatorów. Nowatermia posiada szeroką sieć Autoryzowanych Partnerów, którzy mogą instalować pompy ciepła zarówno w Gorzowie Wielkopolskim, jak i na terenie całego kraju. Wszyscy są profesjonalnie przygotowani, posiadają duże doświadczenie i szeroką wiedzę na temat montażu i serwisowania pomp ciepła.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Twoja Pompa Ciepła Andrzej Łobocki

ul. Łokietka 32/33,
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel: 505 555 777
e-mail: biuro@twojapompaciepla.pl
twojapompaciepla.pl