Menu Zamknij

Pompy ciepła Dzierżoniów

Pompy ciepła Dzierżoniów

Jaka pompa ciepła w Dzierżoniowie?

Firma Nowatermia jest dystrybutorem pomp ciepła szwedzkiej marki CTC na terenie Polski. Dzięki wsparciu Autoryzowanych Partnerów, posiadających wysokie umiejętności i pełne przeszkolenie z pracy z urządzeniami grzewczymi, usługi świadczone przez firmę Nowatermia są najwyższej jakości. Mieszkańcy Dzierżoniowa na Dolnym Śląsku z pewnością liczyć więc mogą na pomoc instalatorów, którzy świadczą usługi montażu i serwisowania wszelkich typów pomp ciepła. Dzierżoniów jest miastem położonym na obszarze często występującego smogu, gdzie zanieczyszczenia w postaci zawiesin szkodliwego pyłu i gazu nie należą do rzadkości. Ekologiczne pompy ciepła, które energię cieplną pobierają z OZE, stanowią świetną receptę na poprawę jakości powietrza w tym regionie, ponieważ nie emitują dymu ani żadnych szkodliwych substancji do atmosfery.

pompa ciepła Dzierżoniów

Oszczędne ogrzewanie w Dzierżoniowie

Pompy ciepła nie tylko przyczyniają się do poprawy jakości powietrza, ale też mogą pomóc w oszczędzaniu na rachunkach za ogrzewanie. W jaki sposób? Dzięki temu, że pompy ciepła korzystają z OZE, gospodarstwa domowe wykorzystujące te urządzenia wolne są od cyklicznych wydatków na tradycyjne paliwa grzewcze. Koszty gazu ziemnego czy węgla kamiennego w ostatnich latach sukcesywnie wzrastają, dlatego alternatywa w postaci odnawialnych źródeł energii jest bardzo atrakcyjna pod względem finansowym.

Profesjonaliści pomogą wybrać pompę ciepła

Nowatermia jest dystrybutorem pomp ciepła marki CTC na terenie całego kraju. Instalatorzy i fachowcy doskonale znający specyfikę nowoczesnych pomp ciepła dostępni są również na Dolnym Śląsku. Z pewnością dobiorą oni odpowiednie urządzenie i jego parametry do zapotrzebowania danego budynku, a także wykonają niezbędną instalację, tak aby mieszkańcy mogli cieszyć się idealnym systemem grzewczym i czystym powietrzem.

Instalatorzy w Twojej okolicy

TB system Tomasz Piksa

ul. Browarowa 1
58-400 Kamienna Góra
tel: 661 715 712
e-mail: biuro@tb-system.pl
tb-system.pl

"ADIX" Adam Sociński

ul. Stefana Okrzei 2a
57-350 Kudowa-Zdrój
e-mail: adixkudowa@poczta.onet.pl