Menu Zamknij

Pompy ciepła Dębica

Pompy ciepła w Dębicy

Mieszkańcy Dębicy na Podkarpaciu, będący właścicielami domów jednorodzinnych, coraz częściej rozważają instalację pompy ciepła. To urządzenie staje się powoli coraz powszechniejszą alternatywą dla tradycyjnych kotłów grzewczych. Jest nowoczesne, ogrzewa budynek bardzo wydajnie, a przy tym jest łaskawe dla środowiska naturalnego. Dodatkowo pompa ciepła zdejmuje z mieszkańców domu obowiązek cyklicznego opłacania rachunków za paliwo grzewcze. Biorąc pod uwagę rosnące ceny gazu ziemnego czy węgla, uniezależnienie się od tradycyjnych paliw jest szczególnie warte rozważenia.

pompa ciepła Dębica

Wielofunkcyjność pompy ciepła

O pompie ciepła zwykle mówi się w kontekście ogrzewania budynku, taka bowiem jest główna rola tego urządzenia. Nie wszyscy jednak mają świadomość, że nowoczesne pompy ciepła oferują coś znacznie więcej niż tylko komfort cieplny zimą. Latem, podczas upałów, mogą efektywnie, tanim kosztem ochłodzić wnętrze budynku. Możliwe jest to dzięki opcji chłodzenia pasywnego lub aktywnego, co uzależnione jest od wybranego modelu pompy ciepła. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy instalować oddzielnego klimatyzatora, ponieważ wszystko mamy w jednym urządzeniu. Kolejną zaletą jest fakt, że pompy ciepła mogą przez cały rok produkować ciepłą wodę użytkową — po bardzo niskich kosztach. Produkcja ciepłej wody do celów gospodarczych możliwa jest dzięki wyposażeniu pompy ciepła w zasobnik c.w.u.

Gdzie szukać montera w Dębicy?

Wykwalifikowani instalatorzy pomp ciepła dostępni są na terenie całego kraju, również w województwie podkarpackim. Polecamy kontakt z naszymi Autoryzowanymi Partnerami. Są oni wyszkoleni w sprzedaży, montażu i serwisie najwyższej jakości pomp ciepła, takich jak szwedzkiej marki CTC. Dzięki temu mogą zapewnić w pełni profesjonalną obsługę i wykonawstwo nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Instalatorzy w Twojej okolicy

PANDA & KRECIK

ul. Ochota 2B/19,
32-020 Wieliczka
tel: 608 203 191
tel: 691 977 629
tel: 694 700 750
e-mail: biuro@pandaikrecik.pl
pandaikrecik.pl

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKOFRONT Gabriel Janowski

ul. Płk. Dąbka 17, (wejście B, II piętro),
30-001 Kraków
tel: 792-820-354
e-mail: biuro@ekofront.pl
ekofront.pl