Menu Zamknij

Pompy ciepła Białystok

Energia odnawialna Białystok

Nowatermia jest dystrybutorem szwedzkich pomp ciepła marki CTC w Polsce, a swoich Partnerów Handlowych posiada również w Białymstoku. Jest to miasto położone w województwie podlaskim. Cechą charakterystyczną dla Białegostoku jest położenie w obrębie Zielonych Płuc Polski. Tereny zielone zajmują aż 32% powierzchni miasta, jego mieszkańcy mają więc naturę na wyciągnięcie ręki. Aby dbać o tak ważny teren zarówno dla powiatu białostockiego, jak i całego kraju, warto stosować odnawialne źródła energii, by nie pozwolić na nadmierne zanieczyszczanie środowiska. Zastosowanie pomp ciepła w budynkach mieszkalnych jest świetnym sposobem na utrzymanie jakości powietrza. Mieszkańcy Białegostoku, zamiast ogrzewać domy paliwami kopalnymi, mogą robić to za pomocą energii z gruntu, powietrza lub wody - i tym samym zapewnić sobie naturalne ciepło.

pompa ciepła Białystok

Gruntowe pompy ciepła

Pompa ciepła pobierająca energię z gruntu charakteryzuje się kilkoma cechami. Po pierwsze, do jej montażu niezbędne są odwierty. To właśnie dzięki nim, urządzenie czerpie ciepło z ziemi (temperatura jest tam stała przez cały rok). Następnie przekazuje to ciepło do budynku - poprzez na przykład ogrzewanie podłogowe. Gruntowa pompa ciepła nie jest uzależniona od warunków atmosferycznych dzięki swojemu zamkniętemu układowi. To sprawia, że potrafi osiągnąć dużą efektywność i działać bezawaryjnie przez wiele lat. Pompy ciepła to także komfort użytkowania - są bardzo ciche, a sterowanie jest proste i intuicyjne.

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Fachowy montaż pomp ciepła jest podstawą prowadzącą do efektywnego ogrzewania. Nasi Autoryzowani Partnerzy rozsiani po całym kraju - w tym w Białymstoku, posiadają szereg szkoleń uprawniających do sprzedaży i montażu pomp ciepła marki CTC. Potrafią dobrać odpowiednie urządzenie do zapotrzebowania budynku i zaopatrzyć go w całą instalację grzewczą. Prawidłowo zamontowana pompa ciepła potrafi pracować bezawaryjnie przez wiele lat i przy niskich kosztach użytkowania.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Nova-Tech Karol Szubzda

ul. Białostocka 2/2,
16-150 Suchowola
tel: 572 644 620
e-mail: biuro@novatech.org.pl
novatech.org.pl