Menu Zamknij

Gruntowa pompa ciepła CTC GS 600

Pompy ciepła CTC GS 600

 

Bardzo ekonomiczne, inteligentne pompy ciepła, które ogrzewają budynki i przygotowują ciepłą wodę użytkową, posiadają cichą sprężarkę scroll, typu włącz/wyłącz.

Pompa premium w ekonomicznej cenie

CTC GS 600, podobnie jak jej większa siostra CTC GSi 600, posiada nowy wyświetlacz i może pochwalić się wyposażeniem na bardzo wysokim poziomie! Nowy design oznacza, że gdziekolwiek umieścisz swoją nową pompę ciepła, stanie się ona stylową częścią wystroju wnętrza. Dzięki całkowicie nowemu zintegrowanemu wyświetlaczowi dotykowemu CTC GS 600 ma nowy interfejs z łatwym dostępem do wszystkich funkcji. Pracuje się na nim tak intuicyjnie, jak na smartfonie, można też wyświetlić jego widok na tablecie lub telefonie, aby jeszcze bardziej przyspieszyć i ułatwić obsługę pompy ciepła.

CTC GS 600 zapewni komfortowe ogrzewanie w najniższej możliwej cenie przez wiele lat. Jest wyposażona w cichą sprężarkę scroll. Produkt ten jest tańszy w zakupie niż wersja o modulowanej mocy.

CTC GS 600 Pompa gruntowa
Gruntowa pompa ciepła CTC on/off

CTC GS 600 jest dostępna w dwóch wielkościach: 606 i 608 oraz wydajnością ciepłej wody 300 l. W celu osiągnięcia najniższego zużycia energii elektrycznej urządzenia są wyposażone w pompy obiegowe klasy A i bardzo dobrą izolację cieplną.

Wysoka sprawność i niski poziom hałasu

CTC GS 600 posiada również bardzo wysoką efektywność i niski poziomie hałasu, ponieważ zarówno sprężarka, jak i wszystkie komponenty chłodnicze zamknięte są w oddzielnej, dźwiękoszczelnej obudowie. Dla ułatwienia montażu kabel zasilający i czujnik przepływu w instalacji c.o. są montowaną fabrycznie. Dostarczany z urządzeniem jest także filtr magnetyczny, który zapewnia utrzymanie instalacji c.o. w czystości.

Gotowi na przyszłe wyzwania

CTC GS 600 posiada także fabryczny moduł łączność z Internetem, który umożliwia zdalne sterowanie pompą ciepła. Aby zapewnić kompatybilność z systemami inteligentnego budynku, produkt jest przystosowany do połączenia z Alexą, Google Home itp. Jest także SmartGridready, co oznacza, że może współpracować z inteligentną siecią elektryczną.

Dostępne modele:

  • CTC GS 606 - (6,04 kW), nr katalogowy 589310001
  • CTC GS 608 - (8,29 kW), nr katalogowy 589310002