Menu Zamknij

CTC EcoZenith i555 Pro

Basen? Energia słoneczna? Czy duże zapotrzebowanie na ciepłą wodę użytkową?

Zbiornik CTC EcoZenith i555 Pro

CTC EcoZenith i555 Pro to zbiornik typu „wszystko w jednym” z wbudowanym, inteligentnym sterowaniem.

Nowy inteligentny wyświetlacz

CTC EcoZenith i555 Pro ma zupełnie nowy wyświetlacz z ekranem dotykowym, a zaktualizowany interfejs pozwala na łatwy dostęp do wszystkich funkcji, tak jak w smartfonie. Dodatkowo z łatwością zdublujesz wyświetlacz na tablecie lub telefonie komórkowym itp. Bardzo ważne jest to, że ma on wyraźne symbole i ustawienia wielojęzyczne – dzięki temu łatwo dopasujesz ogrzewanie, temperaturę ciepłej wody użytkowej i inne funkcje lub odczytasz potrzebne parametry.

Wbudowana inteligentna kontrola

CTC EcoZenith i555 Pro może sterować: wszystkimi komponentami w jednym lub wielu obiegach grzewczych, ogrzewaniem solarnym, ogrzewaniem basenu, zbiornikami CWU i buforowymi oraz kotłami elektrycznymi, stałopalnymi, olejowymi, gazowymi, pelletowymi. Jest również w stanie kontrolować wiele różnych typów pomp ciepła i wybierze, która ma być używana dla optymalniej oszczędności.

Elastyczny system grzewczy

CTC EcoZenith i555 Pro ma kilka przyłączy na bokach. Zapewnia to estetyczną i prostą instalację rur wraz z możliwościami łatwej rozbudowy systemu w przyszłości. Można dodawać pompy ciepła CTC lub kotły prawie bez ograniczeń, aby stworzyć elastyczny system grzewczy. Jeśli chcesz korzystać z ogrzewania słonecznego, CTC EcoZenith i555 Pro jest wyposażony w sterowanie instalacją solarną i 10-metrową wężownicę solarną.

Dużo ciepłej wody

CTC EcoZenith i555 Pro zapewnia mnóstwo gorącej wody. Przy przepływie 22 litry na minutę, wydajność jest większa niż 600 litrów gorącej wody o temperaturze 40˚C.

Doskonała izolacja

CTC EcoZenith i555 Pro jest bardzo dobrze zaizolowany Poliuretanem formowanym wtryskowo o grubości 90 mm. Izolacja jest dostarczana oddzielnie, co umożliwia wniesienie CTC EcoZenith i555 Pro przez standardowe drzwi.

Niska wysokość sufitu? Nie ma problemu

CTC EcoZenith i555 Pro ma tylko 1,70 m wysokości i dlatego może być umieszczany w pomieszczeniach z niskimi sufitami.

Moc do 27 kW

CTC EcoZenith i555 Pro 3x400V jest wyposażony w dwie elektryczne grzałki o łącznej mocy 18 kW. Dodatkowa grzałka elektryczna jest dostępna jako akcesorium, aby osiągnąć całkowitą moc 27 kW.

Gotowi na przyszłe wyzwania

CTC EcoZenith i555 Pro ma łącze internetowe w standardzie, dzięki czemu możesz łatwo zdalnie sterować swoją pompą ciepła. Aby zapewnić kompatybilność z inteligentnymi domami, produkt jest przystosowany do połączenia z Alexą, Google Home itp. Jest również SmartGrid Ready, co oznacza, że jest przystosowany na sieci elektryczne przyszłości.

Model:

  • CTC EcoZenith i555 Pro, nr katalogowy 589600001

Współpracuje z pompami ciepła:

  • CTC EcoAir 600M - modele od 614M do 622M
  • CTC EcoAir 400 - modele od 406 do 420
  • CTC EcoPart - modele od 406 do 435