Menu Zamknij

CTC EcoZenith i360 – jednostka wewnętrzna

Wydajny moduł wewnętrzny zapewniający dostawę ciepłej wody użytkowej.

CTC EcoZenith i360 wyposażony jest w taką samą technologię co gruntowe pompy ciepła CTC GSi/GS. W połączeniu z CTC EcoAir lub CTC EcoPart może on wyprodukować ponad 300 l ciepłej wody użytkowej.

Kompletny moduł wewnętrzny o nowym designie

CTC EcoZenith i360 posiada nowoczesny, stylowy design, nowy wyświetlacz i bardzo wysokiej jakości wykończenie! Wszystko to sprawia, że gdziekolwiek zostanie umieszczony, będzie interesującą częścią wystroju wnętrza. Dzięki całkowicie nowemu zintegrowanemu wyświetlaczowi dotykowemu CTC EcoZenith i360 ma intuicyjny interfejs, w którym łatwo uzyskamy dostęp do wszystkich funkcji i będziemy mogli poruszać się tak jak po ekranie smartfona. Ponadto szybko stworzyć można kopię wyświetlacza na dowolnym urządzeniu mobilnym. Kolorowy ekran dotykowy jest czytelny, a możliwość zmiany języka ułatwia obsługę, pobieranie danych i dokonywanie niezbędnych ustawień m.in. temperatury ogrzewania i przygotowania c.w.u.. CTC EcoZenith i360 to wydajny moduł wewnętrzny z wbudowanym sterowaniem pompami ciepła. Instalując go razem z pompą ciepła powietrze-woda CTC EcoAir 600M uzyskiwane jest perfekcyjne połączenie. Jeśli preferujemy rozwiązania gruntowe, można wybrać CTC EcoPart 406 – 412, które również sprawdzi się idealnie.

Wszystko w jednym z minimalnymi stratami energii

Zbiornik wyrównawczy, kabel zasilający i czujnik przepływu w instalacji grzewczej – wszystko montowane jest fabrycznie. Ponadto w pakiecie zakupowym jest manometr i automatyczne odpowietrzniki. CTC EcoZenith i360 odznacza się dobrą izolacją, a co za tym idzie minimalnymi stratami energii.

EcoZenith i360
Jednostka wewnętrzna CTC

Regulacja pogodowa i możliwość rozbudowy

Wbudowany automatyczny zawór trójdrogowy jest powiązany z regulatorem pogodowym i uwzględnia zarówno temperaturę wewnętrzną, jak i zewnętrzną. CTC EcoZenith i360 jest w stanie kontrolować dwa niezależne obiegi grzewcze. Dzięki akcesoriom możesz łatwo dodać dodatkowe źródła ciepła takie jak: kolektory słoneczne, kominek z płaszczem wodnym lub kocioł.

Gotowi na przyszłe wyzwania

CTC EcoZenith i360 posiada fabrycznie wbudowany moduł łączności z internetem, dzięki czemu można zdalnie sterować pompą ciepła. Aby zapewnić kompatybilność z systemami inteligentnego budynku, produkt jest przystosowany do połączenia z Alexą, Google Home itp. Jest również SmartGrid Ready, co oznacza, że jest przystosowany do inteligentnych sieci energetycznych.

Model:

  • CTC EcoZenith i360 L (1650), nr katalogowy 589400001

Współpracuje z pompami ciepła:

  • CTC EcoAir 600M - modele od 610M do 622M
  • CTC EcoAir 400 - modele od 406 do 408
  • CTC EcoPart - modele od 406 do 412