Menu Zamknij

Moduł wewnętrzny CTC EcoZenith i255

Wydajny moduł wewnętrzny CTC EcoZenith i255

Moduł wewnętrzny nigdy nie powinien być słabym ogniwem i ograniczać w żaden sposób możliwości pompy ciepła, z którą będzie współpracował. CTC EcoZenith i255 znakomicie spełnia te założenia i pozwala nam cieszyć się z pełnej efektywności naszego systemu grzewczego.

Jeden moduł – wiele możliwości

CTC EcoZenith i255 i gruntowa pompa ciepła CTC EcoHeat dzielą tą samą, najlepszą technologię. CTC EcoZenith i255 ma wbudowany bufor wody, zapewniający optymalne warunki pracy dla sprężarki, niezależnie od systemu grzewczego. Pomaga to także zminimalizować ryzyko hałasu w systemie grzejnikowym. CTC EcoZenith i255 ma wiele zalet, które sprawiają, że warto mieć go w swoim domu, m.in.: inteligentny system sterowania pompą ciepła i obsługa solarów.

CTC EcoZenith i255 posiada zupełnie nowy, kolorowy ekran dotykowy a zaktualizowany interfejs umożliwia łatwy dostęp do wszystkich funkcji, pracuje się na nim tak wygodnie, jak na smartfonie. Ponadto, można w prosty sposób odzwierciedlić wyświetlacz na tablecie, telefonie komórkowym itp. Bardzo chwalone jest to, że ma wyraźne symbole, jest wielojęzyczny i intuicyjny w obsłudze ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i wielu innych funkcji i odczytu informacji.

Moduł wewnętrzny CTC EcoZenith i255
Moduł wewnętrzny CTC

Wnętrze to mocna strona

Najważniejszą funkcją modułu wewnętrznego jest to, aby przygotować dużo ciepłej wody użytkowej, tak oszczędnie i szybko jak tylko się da. CTC EcoZenith i255 nie zawiedzie Cię ani Twojej rodziny. CTC EcoZenith i255 jest zawsze instalowany z pompą ciepła CTC EcoAir lub CTC EcoPart oraz dostarcza ciepłą wodę o temperaturze do 65°C. Wbudowany zbiornik mieści pełne 223 litry. Istnieje możliwość dodania innych źródeł energii teraz lub w przyszłości m.in. kolektorów słonecznych, kotłów na paliwa stałe itp.

Gotowi na przyszłe wyzwania

CTC EcoZenith i255 posiada w standardzie moduł łączności z Internetem, dzięki czemu możesz łatwo zdalnie sterować swoją pompą ciepła. Aby zapewnić kompatybilność z inteligentnymi domami, produkt jest przystosowany do połączenia z Alexą, Google Home itp. Standardem jest także SmartGrid, co oznacza, że jest on przygotowany na sieci elektryczne przyszłości.

Model:

  • CTC EcoZenith i255 L Inox (1650), nr katalogowy 589501001

Współpracuje z pompami ciepła:

  • CTC EcoAir 600M - modele od 610M do 622M
  • CTC EcoAir 400 - modele od 406 do 410
  • CTC EcoPart - modele od 406 do 412