Menu Zamknij

CTC EcoPart i600M

Gruntowe pompy ciepła marki CTC o modulowanej mocy 2 - 16 kW

Niski sufit nie stanowi problemu

Stylowa, inteligentna i kompaktowa seria pomp ciepła bez zasobników ciepłej wody, ale z wbudowanym sterowaniem. Jeśli w pomieszczeniu, w którym zostanie zamontowana pompa ciepła, jest niski sufit, instalacja CTC EcoPart i600M wraz z oddzielnym zbiornikiem ciepłej wody użytkowej będzie idealnym rozwiązaniem.

Nie tylko dla małych domów

CTC EcoPart i600M świetnie sprawdzi się zarówno w małych domach, jak i większych posesjach, ponieważ sprężarka inwerterowa automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania budynku na energię. Pompa ciepła zapewnia idealną temperaturę w pomieszczeniu i niskie zużycie prądu przez cały rok. CTC EcoPart i600M produkuje pięć razy więcej energii, niż pobiera, jej sezonowy współczynnik efektywności energetycznej (SCOP) osiąga nawet 5,5.

Pompa gruntowa CTC EcoPart i600M
Pompa gruntowa CTC EcoPart i 600M

Dostępne trzy wielkości

Aby mieć pewność, że CTC EcoPart i600M może być zastosowana dla większości nieruchomości, jest dostępna w trzech zakresach mocy: 2-8 kW, 2-12 kW i najmocniejsza 4-16 kW.

Uwielbia wysokie oczekiwania

CTC EcoPart i600M może sterować zewnętrzną pompą ciepła i dwoma obiegami grzewczymi jako standard. Aby sprostać ekstremalnie wysokim wymaganiom, CTC EcoPart i600M można dostosować do pracy nawet z dziewięcioma dodatkowymi pompami ciepła w czterech obiegach grzewczych.

Automatyczna adaptacja do odwiertu

Podczas wymiany pompy ciepła produkt automatycznie dostosowuje się do istniejącego odwiertu.

Intuicyjny kolorowy wyświetlacz

Pompa ciepła CTC EcoPart i600M jest wyposażona w inteligentny, zintegrowany wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu można łatwo uzyskać dostęp do wszystkich funkcji i poruszać się intuicyjnie jak na smartfonie. Kolorowy wyświetlacz dotykowy ma wyraźne symbole, wiele opcji językowych, ułatwia regulację ogrzewania i ciepłej wody oraz uzyskanie wszystkich potrzebnej informacji.

Dostępne modele:

  • CTC EcoPart i608M (2-8 kW) , nr katalogowy 588601001
  • CTC EcoPart i612M (2-12 kW), nr katalogowy 588601002
  • CTC EcoPart i616M (4-16 kW), nr katalogowy 588601003