Menu Zamknij

CTC EcoPart 400 Pro

Gruntowa pompa ciepła typu on/off z oddzielnymi modułami chłodniczymi

Pompy ciepła CTC EcoPart 400 Pro są nastawione na ogrzewanie większych budynków, takich jak: bloki mieszkalne, obiekty przemysłowe i kościoły.

Inteligentne i proste sterowanie

CTC EcoPart Pro są dostarczane z unikalnym, wbudowanym systemem sterowania EcoLogic Pro, które obsługuje cały system grzewczy. EcoLogic Pro monitoruje i steruje pompami ciepła, przygotowaniem c.w.u., instalacją solarną, dodatkowymi źródłami ciepła, zbiornikami buforowymi, basenem, chłodzeniem pasywnym i innymi elementami systemu grzewczego. Mamy także możliwość zdalnego monitorowania wszystkich parametrów urządzenia.

Bardzo niski poziom hałasu

Używając oddzielnych modułów chłodniczych, CTC EcoPart Pro jest w stanie zwiększyć wydajność, jeśli tylko istnieje taka potrzeba. Zapewnia to płynniejszą pracę i lepszą adaptację do różnych wymagań dotyczących zapotrzebowania na moc. Rezultatem jest mniej uruchomień/zatrzymań i wyższy komfort ogrzewania w porównaniu z produktami jednostopniowymi. Oddzielne moduły chłodnicze mają również niższy poziom hałasu. CTC EcoPart Pro jest dostępny w trzech rozmiarach: 25, 30 i 35 kW z możliwością łączenia szeregowego, aż do 170 kW (jeden CTC EcoPart i435 Pro, który steruje kaskadą + cztery jednostki CTC EcoPart 435). Aby osiągnąć najniższe możliwe zużycie energii i największe oszczędności, CTC EcoPart Pro wyposażony został w osprzęt klasy A, niskoenergetyczne pompy obiegowe na dolnym i górnym obiegu.

Pompa gruntowa CTC EcoPart 400 PRO
CTC EcoPart i400 Pro

Więcej ciepłej wody i cieplejsze grzejniki

Zaawansowany obieg czynnika chłodniczego i wysoce wydajne sprężarki powodują, że CTC EcoPart Pro może wytwarzać wodę o temperaturze 65°C. Oznacza to, że możesz mieć więcej ciepłej wody użytkowej i cieplejsze grzejniki wtedy, gdy tego potrzebujesz. Jest to więc idealna pompa ciepła do obiektów o wysokich temperaturach zasilania systemu grzewczego. Biorąc pod uwagę wymienione cechy, możemy jednoznacznie stwierdzić, że CTC EcoPart Pro jest przeznaczona zarówno do nowych, jak i modernizowanych obiektów. System dolnego źródła ciepła można łatwo podłączyć z prawej lub lewej strony, z góry lub z tyłu, co bardzo ułatwia proces instalacji urządzenia.

 

 

Dostępne modele:

  • CTC EcoPart i425 Pro (8+17kW),   nr katalogowy 587000001
  • CTC EcoPart i430 Pro (12+17kW), nr katalogowy 587000002
  • CTC EcoPart i 435 Pro (17+17kW), nr katalogowy 587000003