Menu Zamknij

CTC EcoPart 400 Basic

Prosta i bardzo wydajna gruntowa pompa ciepła

Jeśli nie potrzebujesz tak zaawansowanej kontroli, jak w CTC EcoPart 400 Pro, wybierz EcoPart 400 Basic. Ta niezawodna pompa ciepła może być regulowana sygnałem cyfrowym (sterowanie termostatem), można także sterować nią, ustawiając temperaturę powrotu. Jest to prosta regulacja, która jest idealna np. do ładowania zasobnika ciepłej wody użytkowej. Trudno wyobrazić sobie niej skomplikowane rozwiązanie.

Większa moc według potrzeb

Dzięki oddzielnym modułom chłodniczym, CTC EcoPart 400 Basic może zwiększać wydajność, gdy zaistnieje taka potrzeb. W efekcie uzyskujemy płynniejszą pracę i lepszą adaptację do różnych wymagań dotyczących zapotrzebowania na moc. Rezultatem jest mniej uruchomień/zatrzymań i wyższy komfort ogrzewania w porównaniu z produktami typu on/off z jednym modułem chłodniczym. Takie rozwiązanie ma także dodatkową ważną zaletę w postaci niższego poziomu natężenia dźwięku. Pompa ciepła CTC EcoPart 400 Basic jest dostępna w trzech mocach, umożliwiających najlepsze dopasowanie do budynku: 25, 30 i 35 kW. Istnieje możliwość łączenia szeregowego do 170 kW (jedna pompa ciepła CTC EcoPart i435 Pro, która steruje kaskadą + cztery jednostki CTC EcoPart 435). Aby osiągnąć najniższe możliwe zużycie energii i największe oszczędności, CTC EcoPart Basic posiada osprzęt klasy A, niskoenergetyczne pompy obiegowe na dolnym i górnym obiegu.

Pompa gruntowa EcoPart 400 Basic
Pompa gruntowa CTC EcoPart 400 Basic

Więcej ciepłej wody i cieplejsze grzejniki

CTC EcoPart 400 Basic może wytwarzać wodę o temperaturze 65°C, co zapewniają wydajne sprężarki i zaawansowany obieg czynnika chłodniczego. Pozwala to uzyskać więcej ciepłej wody użytkowej i cieplejsze grzejniki. Pompa ciepła idealnie sprawdzi się więc w obiektach o wysokich temperaturach zasilania systemu grzewczego. CTC EcoPart 400 Basic jest przeznaczona zarówno do nowych, jak i modernizowanych budynków. Pompę ciepła podłączyć można praktycznie z każdej strony, co znacznie ułatwia cały proces instalacji.

 

Dostępne modele:

  • CTC EcoPart 425 Basic, (8+17kW) ,   nr katalogowy 587000011
  • CTC EcoPart 430 Basic (12+17kW) , nr katalogowy 587000012
  • CTC EcoPart 435 Basic (17+17kW) , nr katalogowy 587000013