Menu Zamknij

Powietrzna pompa ciepła CTC EcoAir 600M

Ekonomiczne pompy ciepła powietrze/woda o modulowanej mocy grzewczej

CTC EcoAir 600M

CTC EcoAir 600M to nowa seria inwerterowych pomp ciepła powietrze-woda, które automatycznie dostosowują się do zmiennego zapotrzebowania energetycznego budynku w ciągu roku. Gdy wymagana jest większa wyjściowa moc grzewcza – zwiększana jest prędkość sprężarki, a gdy mniejsza – prędkość jest zmniejszana. Dzięki temu efektywność energetyczna pompy ciepła jest wyższa.

Stylowy design i światowej klasy wykonanie

Konstrukcja serii CTC EcoAir 600M rozwija się dalej na sprawdzonej serii EcoAir, która jest jedną z najczęściej kupowanych szwedzkich pomp ciepła powietrze-woda. Rezultatem jest produkt o bardzo wysokiej efektywności i niskim poziomie hałasu. CTC EcoAir 600M jest tak efektywna, że może dostarczać nam 5 razy więcej energii, niż sama zużywa. Seria EcoAir 600M ma stylowy wygląd, pasuje do większości otoczenia i nadaje każdej nieruchomości wyjątkowego charakteru. Posiada również automatyczną funkcję odszraniania, co zmniejsza ilość odszronień tylko do wymaganego minimum. Pompa ciepła marki CTC zapewnia więcej ciepła, większą moc i również niespotykaną trwałość.

Ekologiczny i odnawialny

CTC EcoAir 600M jest zoptymalizowana pod kątem najlepszych możliwości wykorzystania energii cieplnej z powietrza. Urządzenie nie wymaga odwiertów ani instalowania kosztownych kolektorów w gruncie, co wpływa na cenę i czas montażu.

Dużo ciepłej wody i maksymalny komfort

CTC EcoAir 600M idealnie pasuje do modułu wewnętrznego CTC EcoZenith i360. Jest on wyposażony w wydajny podgrzewacz wody, który produkuje ponad 300 litrów ciepłej wody użytkowej. Posiada kolorowy ekran dotykowy i zaawansowany niezawodny system sterowania. Umożliwia regulację pogodową dla uzyskania maksymalnego komfortu w pomieszczeniach.

EnergyFlex

System EnergyFlex umożliwia łatwe dodawanie alternatywnych źródeł ciepła, takich jak kolektory słoneczne, kominek lub kocioł. Rozwiązanie to dostępne jest w standardzie i daje wiele opcji na przyszłość w zakresie różnorodnych metod ogrzewania.

Dostępne modele:

  • CTC EcoAir 610M - (2,5 – 10 kW), nr katalogowy 588402001
  • CTC EcoAir 614M - (2,5 – 14 kW), nr katalogowy 588400001
  • CTC EcoAir 622M - (4,9 – 22 kW), nr katalogowy 588401001